Radni przeciw Żurkowi. Nie będzie kolejnej podwyżki za śmieci!

Znowu nie udało się Wójtowi Jerzemu Żurkowi przeforsować podwyżki za śmieci. Żurek chciał, by przeciętny mieszkaniec płacił o 36 zł rocznie więcej za śmieci segregowane i o 72 zł za śmieci niesegregowane. Chciało tego też czworo radnych: Andrzej Janik, Edward Bałdyga, Marek Parandyk i Jadwiga Majdzik.

Pozostali byli przeciw lub wstrzymali się od głosu.

Kolejna podwyżka nie przeszła, a radni wypowiedzieli posłuszeństwo Żurkowki.

Może najwyższy czas na referendum, by odwołać Żurka z tego stołka?

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

7 odpowiedzi na “Radni przeciw Żurkowi. Nie będzie kolejnej podwyżki za śmieci!”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Brawo w końcu coś drgnelo w tej radzie

  28
  1
 2. Paweł Nowak pisze:

  REFERENDUM REFERENDUM REFERENDUM

  22
  7
 3. Obserwator pisze:

  Słuchałem on-line tej sesji i… to jest żenada! To mają być „obrady” ciała stanowiącego prawo w tej gminie?! Toż to jest jarmark!! Hałas, przekrzyjiwanie się, bałagan absolutny! Otwarte skrzydło drzwi zasłania salę, głos fatalny! do tego nie w każdym momencie zrozumiały!jąkający się wójt i zagubiony przewodniczący!
  Ale chyba najgorsze je co innego. To jest szopka nie sesja rady. Wprowadzono obowiązek transmisji on line żeby mieszkańcy mieli wgląd w to co radni uchwalają …dla nich! I słyszę: „punkt x – był omawiany na komisjach. są pytania? kto za,kto przeciw? Następny punkt”. Punkt był omawiany na komisjach.są pytania? nie ma? kto jest za kto przeciw, itd.
  PYTAM: kto z Was wie o co chodzi? Jakie zmiany w budżecie? O co chodzi w tym związku gmin?
  To po co ta transmisja on line sesji?! to może lepiej transmitować posiedzenia tych komisji?! To jest absurd i żenada!

  19
  5
 4. Nieprzekupna pisze:

  Rększowice i Hutki nie wstyd wam za wybór takiej władzy.

  13
  6
  • Obywatel pisze:

   Pewnie że wstyd, ale czy tylko Hutki i Rększowice, a reszta to co, nie głosowali ? oddali głosy nie ważne, czy na kogoś innego ?
   Łatwo pluć na innych, a samemu spojrzeć w lustro nie łaska ?

   6
   3
 5. Mieszkanka pisze:

  a reszta to nie? też go wybrali!

  5
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).