Radni podnieśli podatki od środków transportowych!

Na ostatniej sesji Rady Gminy Konopiska, radni oprócz podniesienia podatku od nieruchomości, podnieśli również podatek od środków transportowych na rok 2019. Stawki wzrosły od 20 zł do 93 zł, w zależności od masy pojazdu.

Poniżej znajdziecie przegłosowany już projekt uchwały w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

7 odpowiedzi na “Radni podnieśli podatki od środków transportowych!”

 1. Wyborca pisze:

  Kto za tym głosował?

  6
  0
 2. Obserwator pisze:

  666,nie każdy umie,więc jak wiesz to podaj,trochę wyrozumiałości. Pamiętam,że poprzednia pani skarbnik zawsze tłumaczyła,żeby nie podnosić tych podatków bo się dorżnie przedsiębiorców. Może więc słusznie podniesiono?nie robiono tego od parunastu lat.
  Tyle, że mafioso w kampanii obiecywał….ale bo raz?ha,ha „no i masz to coś chciał”!

  11
  1
  • Mieszkaniec pisze:

   Wystarczy że powiesi na dachu ciężarówki koguta i za szybą da służba drogowa i juz jest zwolniony z podatku. ….ot i po kłopocie

   1
   0
 3. maniek pisze:

  Nie narzekać. W Ozimku jest wyższy podatek od autobusu. W sumie tak pośrednio to Konopiska wspierają….

  2
  5
 4. Mieszkaniec pisze:

  Za rok znowu podniosą i tak do końca kadencji. Gratuluję wyboru. Wybrała elita, rządzi elita a biednemu oraz chudszy portfel.

  5
  2
 5. suweren pisze:

  Dzięki! Od nowego roku „przenoszę” transport do Kłomnic. Ten sam powiat, więc nie trzeba nic zmieniać w dokumentach, a wystarczy oświadczenie, i już można płacić tam podatki. A Kłomnice mają najniższe stawki w kraju, bo tam urzędnik myśli, a nie jak u nas. DNO!!!

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).