Radni „po cichu” podnieśli wam opłatę za śmieci!

Po cichu, bez rozgłosu, bez zbędnych informacji, radni ulegli Wójtowi Jerzemu Żurkowi i podnieśli opłatę za śmieci. Od 1 marca 2020 roku zapłacicie więcej za odpady segregowane i niesegregowane.

Za śmieci segregowane zamiast 14,50 zł będziecie płacić 18,00 zł. Natomiast za śmieci niesegregowane zamiast 30,00 zł, zapłacicie 39,00 zł.

Za uchwałą głosowało 10. radnych, jedna osoba wstrzymała się od głosu, przeciw był Marcin Poleszczuk.

24 odpowiedzi na “Radni „po cichu” podnieśli wam opłatę za śmieci!”

1. Fred Flinston pisze:

Uj wam w pupę wielcy radni!!!!

• Jacek pisze:

Nie da się.Nieznam się na tym.Nie ma pieniędzy w budżecie.Oto motto JŻ.CZAS na zmiany

• #### pisze:

Pan redaktor zapomniał napisać że przewodniczący rady zwołał sesję w czasie ferii zimowych i nie było na niej trzech radnych, pewnie byłoby więcej PRZECIWNIKÓW podniesienia opłaty za śmieci.

• Jakola pisze:

Radni nie mają czegoś takiego jak ferie. Są wybrani przez lud i dla ludu więc gdzie pytam się były te darmozjady. Pewnie z komitetu Sochy?

• Zenek pisze:

To dziad wie że większość ma dzieci i ferie zaplanowane, zagranie poniżej pasa. HUTECKI CWANIAK

2. Paweł Nowak pisze:

R E F E R E N D U M ! ! !

3. Mieszkanka pisze:

Zurek nas wykonczy! Ale prawda jest taka, ze ludzie gdyby przestali mamrac pod nosem i glosno zaczeli manifestowac swoje niezadowolenie to moze cos by sie udalo zmienic! Ale poki co wszyscy cwaniakuja po cichu.mamraja, ale nikt nic nie zmienia. Jakby niezadowoleni mieszkancy solidarnie poszli do gminy to by bylo inaczej… a tak… radni i wojt wiedza, ze moga nam grac na nosie

• Glonojad pisze:

Nie biadol kobieto. We Wręczycy za segregowane płaca 29 zł. I w wielu okolicznych gminach. Nie ma jeszcze tak źle.

4. M.K pisze:

Nam podwyżki a Gmina się bawi co rusz to imprezs np Dzień Lipy .Gmina się bawi za naszą kasę.A ile jeszcze takich szemranych imprez?

• Z Hutek pisze:

Odwolac Dzień Kobiet w gminie zabrakło chłopów nie zmieścimy się na hali nie ma sierpów kos taczek

5. J.M pisze:

Chyba trzeba zainteresować się Ciężarówkami przywożącymi śmieci na śmietnisko na Pałyszu , ostatnio byłem o 7.05 to było ich już 7 na placu, zablokowały cały wjazd czekania ponad godzinę a śmietnisko otwierają od 7.00 Pewnie za to też płacimy ,Śmietnisko powinno służyć mieszkańcom gminy a nie ciężarówką przywożących całe sterty śmieci

6. były mieszkaniec pisze:

Jacy wyborcy tacy radni, jak wybraliście tak jest, nie narzekać, forsa w zęby i do kasy.

7. obywatel pisze:

Nie przesadzajcie, większości gmin jest już po 18 zł, a będzie jeszcze więcej!!!Wiec skoro gmina Kono dopiera wprowadza te stawki to jeszcze ujdzie w kibel

• Z Hutek pisze:

Ta nasza gmina to kibel

• Obywatel pisze:

A to pocieszenie że inni mają gorzej, obrona władz gminy za nieudolność rządzenia, czy chęć przypodobania się tej władzy, a nuż dadzą coś zarobić.
      Tak poza tym, obywatel, wymyśl inną ksywkę, bo niektórzy nie zauważają i mylą duże „O” z małym.

8. piotr pisze:

Mam pytanie. Gdzieś kiedyś coś czytałem, że mają być osobne kosze na popiół. Czy wraz z tą podwyższką pojawią takie pojemniki? Wiecie może?

9. Mieszkaniec pisze:

Chcieliście PiS to macie Państwo nie ma pieniędzy na rozdawnictwo to musi je szukać w kieszeniach innych. Bardzo dobrze płacić macie swoje darmowe pieniądze. Mnie się też dużo należy ale nie korzystam bo dla mnie normalny młody człowiek powinien zarabiać sam na siebie i swoje dzieci jeśli je chce. Macie PiS i jego drozyznie za którą każdy z nas musi płacić. Do pracy młodzi A starsi na emeryturę A nie odwrotnie wstydzić się młodzi.

• Beta pisze:

• janek pisze:

Żurek powinien wnuki bawić, a nie blokowac rozwój gminy. REFERENDUN!!!!!

10. Z Hutek pisze:

Edek kim trzeba być?

• Huciak pisze:

Edek daj spokój, usiądź na 4 litery i nie ośmieszaj tej gminy. Kariera ludków z GS-u nie jest nam potrzebna w gminie.

11. z Poraja pisze:

U nas śmieci 7zł od osoby. Ładnie wójt i przewodniczący goli mieszkańców.