Radni murem za mieszkańcami. Nie zgodzili się na kolejną podwyżkę Wójta za śmieci!

Podczas wczorajszej sesji Rady Gminy Konopiska, radni zrobili psikusa Wójtowi Jerzemu Żurkowi i głosami 14. radnych odrzucili uchwałę w sprawie kolejnej podwyżki za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Wójt głosami radnych chciał podwyżki o 3,50 zł od osoby, do 18 zł za odpady segregowane i 33,50 zł za odpady niesegregowane.

Wideo z sesji znajdziecie poniżej (od ok. 11 min).

Brawo radni.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 Kategorie:

12 odpowiedzi na “Radni murem za mieszkańcami. Nie zgodzili się na kolejną podwyżkę Wójta za śmieci!”

 1. Paweł Nowak pisze:

  chyba pierwszy raz to napiszę ale brawa dla radnych

  26
  1
 2. Zosia pisze:

  W końcu da mieszkancami

  10
  1
 3. Wizjoner pisze:

  Radni powinni już wcześniej zacząć sprzeciwiać się Wójtowi ! I nie powinni Mu udzielić absolutorium ! Ale miejmy nadzieje, że referendum będzie i w końcu pożegnamy Wójta !

  16
  2
 4. Sąsiad pisze:

  Szkoda że w Boronowie nie mamy takich radnych, u nas wszyscy murem za podwyżką 50 procent

  3
  3
 5. Mieszkaniec pisze:

  Niech by tylko spróbowali podnieść już sobie diety podnieśli.Pytam za co 800 PL

  6
  2
 6. Obywatel pisze:

  Ludzie, co Wy tacy naiwni, wierzycie że nagle Radni bezradni obudzili się i stanęli po stronie mieszkańców ?
  A gdzie byli wcześniej ? Poza tym, Gminie nie wolno zarabiać na śmieciach, a więc albo wyliczenia Wójta były niewłaściwe, albo teraz będzie dopłacała Gmina do śmieci. Co jest prawdą ???
  Dla mnie to zwykła ustawka zainicjowana przez Przewodniczącego, aby zamulić ludziom w głowach przed Referendum – popatrzcie, jacy oni mądrzy, jak postawili się Wójtowi, he, he, he, aby zostać przy korycie.
  A tak na marginesie, coś Przewodniczący nerwowy jakiś, lata znowu po Hutkach z małpkami po kieszeniach, coś jest na rzeczy, „ktoś” się interesuje Gminą, poczynaniami jej przedstawicieli, jakie interesy kręcą po boku.

  17
  3
 7. Janek z hutek pisze:

  To że takie opłaty za śmieci to wina wójta i przewodniczącego! Gmina nasza była w grupie z innymi gminami i razem robili przetargi na śmieci. Ceny były dużo, dużo niższe niz obecnie! Ale wójt i przewodniczący opuścili grupę gmin i sami zaczęli organizować przetargi na śmieci! Ceny teraz są z kosmosu! Wójt i przewodniczący kręcą wałki i chcą na nas kupę kasy zarobić! Budowa domów w górach potrzebuje kasy. Drodzy mieszkańcy kiedy trzeźwo zaczniecie oceniać machlojki tych panów! Gminę mają tylko do robienia kasy i napychania kieszeni!

  15
  1
 8. Ktoś pisze:

  Synalki nowymi brykami rozbijają się, ajesxcze przed byciem jeździł starą hondą. Drugi nowa czarna bryka się rozbija! Dobrze doją z gminy! Ale ja buduje się 250 metrów chodnika za ponad milion złotych to można i domy w górach budować! Rzygać się chce ,że mamy takich przy władzy! A radni wybrani przez nas co z tym robią?

  16
  4
 9. Gosia pisze:

  Pogonic z urzędu dość alkoholikow

  7
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).