Rada Gminy Konopiska murem za stadionem dla Rakowa Częstochowa!

Rada Gminy Konopiska podjęła uchwałę, w której występuje z apelem do Rządu RP o wsparcie finansowe budowy Centrum Piłki Nożnej w Częstochowie.

Chodzi o pomoc finansową w budowie stadionu piłkarskiego dla uzdolnionej młodzieży i przede wszystkim piłkarzy Rakowa Częstochowa.

Poniżej uchwała w tej sprawie.

3 odpowiedzi na “Rada Gminy Konopiska murem za stadionem dla Rakowa Częstochowa!”

1. Redaktor Moderuje pisze:

Co chce w ten sposób gmina ugrać ?

Radni niech się lepiej zainteresują sportem w swojej gminie, bo jakoś tego zainteresowania nie widać

2. Mieszkaniec pisze:

Będą sponsorować Raków super to po co podnoszą opłaty za śmieci skoro tacy bogacze

3. Obserwator pisze:

Podatnicy! w ubiegłym roku sponsorowaliście Klub Włókniarza z Częstochowy. Teraz RKS Raków? Czyżby Konopiska zamierzali przyłączyć do Częstochowy?