Przedszkole szuka pracowników. Wymagania praktycznie żadne!

Jest praca w Publicznym Przedszkolu w Konopiskach. Przedszkole poszukuje do pracy nauczyciela i pomoc nauczyciela. Zobaczcie na wymagania, takie osoby będą wychowywać wasze dzieci.

Szczegóły znajdziecie w ogłoszeniach poniżej.

Nauczyciel:

Wymagane kwalifikacje:
– ukończone studia z wychowania przedszkolnego

Mile widziane dodatkowe kwalifikacje:
– gimnastyka korekcyjna (uprawnienia do prowadzenia zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym) – gotowość do prowadzenia zajęć w godzinach nadliczbowych (po podstawie programowej)
– uprawnienia do nauczania języka angielskiego w przedszkolu (zgodnie z § 12 ust. 1 i 2 Rozporządzenia MEN w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli z 1 sierpnia 2017 r., Dz. U. z 2017 r. poz. 1575) – prowadzenie zajęć z j. angielskiego w ramach etatu (25 godz.)
– terapia ręki (uprawnienia do diagnozowania i prowadzenia zajęć)
– terapia pedagogiczna ( uprawnienia do prowadzenia zajęć korekcyjno – kompensacyjnych)
– doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym;

Praca w przedziale godzinowym 6:00 – 17:30, wymagana gotowość do podjęcia pracy w stałych godzinach nadliczbowych (ponad 25 – godzinne pensum).

Pomoc nauczyciela:

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku 2,5 do 6 lat;
– twórczość, kreatywność.

Więcej informacji uzyskacie: Publiczne Przedszkole w Konopiskach, ul. Lipowa 8, 42-274 Konopiska, e-mail: przedszkolekonopiska@onet.pl tel. 34 328 20 36 lub 723 973 663 .Kategorie:

5 odpowiedzi na “Przedszkole szuka pracowników. Wymagania praktycznie żadne!”

 1. Rybiarz pisze:

  Ciekawe ile płacą. Może bym się przebranżowił?

  2
  2
 2. Patryk pisze:

  Nie widzę nic nadzwyczajnego w tych wymaganiach. W porównaniu do żony byłego wójta Jurka S, która uczyła pięciu przedmiotów po szkole gastronomicznej to jest nic:)

  14
  4
  • Prawda pisze:

   Redaktorze, pozwala Pan pisać takie rzeczy na rodzinę tego który płaci? Będzie bez premii w tym miesiącu.

   6
   0
 3. tonik pisze:

  Niedouczony idioto walnij się w łeb , może szare komórki zaczną funkcjonować. Takie gówno to tylko do kamieniołomów. Elita od niszczenia gminy!

  11
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).