„Promyk” otrzyma dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego

Na najbliższej sesji Sejmiku Województwa Śląskiego, radni podejmą uchwałę w sprawie zatwierdzenia wyników konkursu dotyczącego wspierania systemów profilaktyki i rozwiązywania problemów uzależnień oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie w województwie śląskim w 2019 roku.

W konkursie w zadaniu drugim, tj. „Wzmocnienie działalności funkcjonujących placówek wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży na terenie województwa śląskiego” wystartowała Placówka Wsparcia Dziennego „Promyk” z Konopisk z projektem „Otwórz drzwi”. „Promyk” otrzyma dofinansowanie w wysokości 29 504 zł. Większość tych pieniędzy zostanie przeznaczonych na zajęcia sportowe, wyrównawcze, plastyczne i prace z psychologiem.

Gratuluję!

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).