Problem z ulicą Podgranicze w Aleksandrii

Nie udało się rozstrzygnąć przetargu na odbudowę drogi ul. Podgranicze w Aleksandrii. Do przetargu przystąpiły cztery firmy i każda z nich zaoferowała więcej niż 430 000 zł, które na ten cel mogła przeznaczyć gmina. Najniższa oferta była o 71 tys. zł wyższa.

Jeżeli gmina znajdzie 71 tys. zł oszczędności, to po decyzji Rady Gminy Konopiska, będzie mogła przesunąć pieniądze na ten cel. Na ten moment, przetarg powinien zostać unieważniony.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Problem z ulicą Podgranicze w Aleksandrii”

 1. Wyborca pisze:

  Szkoda

  0
  1
 2. Cichy pisze:

  tym sposobem Żurek już tej drogi nie zrobi. Ale obiecał!

  3
  4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).