Prezentacja stołów bożonarodzeniowych w Konopiskach

W niedzielę 15 grudnia w gminnej hali sportowej w Konopiskach odbędzie się prezentacja stołów bożonarodzeniowych. Oprócz samej prezentacji, organizatorzy przewidzieli występy artystyczne, stoiska z dekoracjami, kącik świąteczny dla najmłodszych czy przybycie świętego Mikołaja.

Początek o godz. 16:30.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).