Praca, Praca, Praca
Download PDF

Urząd Gminy Konopiska oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Konopiskach poszukuje pracowników. Urząd szuka informatyka ds. ochrony danych osobowych, natomiast GOPS poszukuje: referenta ds. monitoringu w projekcie pn. „Poszerzamy horyzonty”, podinspektora – koordynatora projektu pn. „W drodze do sukcesu”, referenta ds. monitoringu w projekcie pn. „W drodze do sukcesu”, podinspektora w Dziale Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego i podinspektora ds. zamówień publicznych.

Co prawda, praca za mniej „niż w Biedronce”, ale zawsze to robota w urzędzie.

Jeżeli jesteście zainteresowani powyższymi stanowiskami, radzę zajrzeć TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

17 Responses to “Praca, Praca, Praca”

 1. Paweł Nowak napisał(a):

  ciekawe czy znajdą się chętni na te stanowiska i jeszcze za takie pieniądze

 2. Mieszkaniec napisał(a):

  Kiełbasa…

 3. Mieszkaniec napisał(a):

  Zobaczymy kto wygra…. Na autobusy nie ma, ale co tam kilka nowych etatów

 4. twoja matka napisał(a):

  jak nie ma na autobusy jak od konca marca maja zaczac kursowac

 5. Basia napisał(a):

  pewnie zobowiązania za statuetkę wygrają

 6. Mieszkanka napisał(a):

  Ciekawe, kto będzie chciał pracować na ćwierć etatu lub 1/16. Szkoda CV składać.

 7. jajebie napisał(a):

  WYSMIWANIE PENSJI A JAK BYLO DUZO TO BY BYLO ZE MARNUJA PIENIADZE GMINNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. gminna kobieta napisał(a):

  a ja chciałam tutaj (bo nie ma osobnego artykułu, a transport jest bardzo ważny) podziękowania złożyć dla Pana radnego Kołodziejczyka i Pana wójta Sochy, że pamiętali 8 marca o święcie kobiet w gminie! Wójt Socha zawsze pamiętał!! o nas kobietach.
  A Żurek jak zawsze zapomniał. zrobi tylko występ już dawno po święcie, a 8 marca nie stać go było na życzenia. Burek.

  • alicja napisał(a):

   Ja uwazam, ze to co robi wójt,, 8 maca – imprezę” to są igrzyska dla ludu aby zagłuszyć problem komunikacji do miasta. Pokażmy mu ,że my mieszkańcy jeseteśmy przeciwko jego rzadom i nie zgadamy się na dojazd do miasta zprzesiadkami. Zróbmy bojkot i nie idzmy na dzień kobiet organizowany przez wojta w poniedziałek w hali sportowej w Konopiskach. To pomoże mu zrozumieć kim on jest i co o nim myśla mieszkańcy!!!

 9. alicja napisał(a):

  Ja uwazam, ze to co robi wójt,, 8 maca – imprezę” to są igrzyska dla ludu aby zagłuszyć problem komunikacji do miasta. Pokażmy mu ,że my mieszkańcy jeseteśmy przeciwko jego rzadom i nie zgadamy się na dojazd do miasta zprzesiadkami. Zróbmy bojkot i nie idzmy na dzień kobiet organizowany przez wojta w poniedziałek w hali sportowej w Konopiskach. To pomoże mu zrozumieć kim on jest i co o nim myśla mieszkańcy!!!

 10. Karolina napisał(a):

  Popieram wpis Alicji, dla nas najważniejsze to dojazd do pracy.! Drogie panie inicjatywę Alicji warto popierać!

 11. Kuma napisał(a):

  a to co pisze gminna kobieta to prawda, popieram. Dziękujemy Panie Wójcie Socha! Dobrze, że Pan o nas pamiętał jak zawsze!

 12. Strzelec napisał(a):

  wyjątkowo zgadzam sie z alicją! 8 marca będzie 12 marca?Jak nie mogli znaleźć artysty na 8 marca to zznaczy że się za późno obudzili. I z całym szacunkiem dla Pana Barcisia, którego lubię, ale za występ Żurek zapłaci z gminnej kasy czyli z naszego podatku. Pan radny Kołodziejczyk i wójt Socha rozdawali kobietom kwiaty zakupione z własnej kieszeni. Wielki szacun Panowie!

 13. Ciekawski napisał(a):

  Pytam, po co nabory do opieki i gminy jak i tak będą przyjęte osoby z korzonka, aleksandrii, Konopisk – p. K.k. która zajmuje się pierdolami, ciuchami, co ona tam w ogóle robi?! Pani Kierowniczko, a dokąd te 2 emerytki będą siedzieć??!! Bo ta przy kości to już nic nie robi, tylko same intrygi, obgadywanie ludzi, wtracanie się w życie prywatne innych. Jest ich tam tyle co pszczół w ulu, a nic nie robią. Jeżeli kierowniczka nie opanuje tego ośrodka to po wyborach źle się to dla niej skończy!!!

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).