Praca marzeń w Urzędzie Gminy Konopiska. Można zarobić nawet 3000 zł brutto!

Wójt Gminy Konopiska ogłosił konkurs na wolne stanowisko urzędnicze. Chodzi o pracę w Urzędzie Gminy Konopiska jako podinspektor ds. pozyskiwania funduszy zewnętrznych w referacie gospodarki i rozwoju. Zatrudniony może liczyć nawet na 3000 zł brutto z perspektywą wyższego wynagrodzenia.

Dokumenty należy złożyć do 6 kwietnia 2021 roku.

Szczegóły w ogłoszeniu poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

3 odpowiedzi na “Praca marzeń w Urzędzie Gminy Konopiska. Można zarobić nawet 3000 zł brutto!”

 1. M pisze:

  Nawet na 3 tysiące brutto 😂

  12
  2
 2. zosia@onet.pl pisze:

  A to już nie było konkursu wcześniej na tego specjalistę od pozyskiwania…. 3000 brutto to gdzieś tak 2100 do ręki ha ha ma mówią że tak dobrze w UG zarabiają Ale przy tej władzy to tylko magik a magia kosztuje także Panie wójt nie 3000 brutto tyle to na waciki

  16
  1
 3. adam pisze:

  Tak się traktuje ludzi w tym urzędzie, że pracownicy odchodzą jeden za drugim, aż wreszczie zostanie wspaniale zarabiająca kadra zarządzająca:-)

  7
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).