Praca marzeń w Urzędzie Gminy Konopiska. Można zarobić nawet 3000 zł brutto!

Wójt Gminy Konopiska ogłosił konkurs na wolne stanowisko urzędnicze. Chodzi o pracę w Urzędzie Gminy Konopiska jako podinspektor ds. pozyskiwania funduszy zewnętrznych w referacie gospodarki i rozwoju. Zatrudniony może liczyć nawet na 3000 zł brutto z perspektywą wyższego wynagrodzenia.

Dokumenty należy złożyć do 6 kwietnia 2021 roku.

Szczegóły w ogłoszeniu poniżej.

3 odpowiedzi na “Praca marzeń w Urzędzie Gminy Konopiska. Można zarobić nawet 3000 zł brutto!”

1. M pisze:

Nawet na 3 tysiące brutto 😂

2. zosia@onet.pl pisze:

A to już nie było konkursu wcześniej na tego specjalistę od pozyskiwania…. 3000 brutto to gdzieś tak 2100 do ręki ha ha ma mówią że tak dobrze w UG zarabiają Ale przy tej władzy to tylko magik a magia kosztuje także Panie wójt nie 3000 brutto tyle to na waciki

3. adam pisze:

Tak się traktuje ludzi w tym urzędzie, że pracownicy odchodzą jeden za drugim, aż wreszczie zostanie wspaniale zarabiająca kadra zarządzająca:-)