Praca marzeń: Możesz zostać podwładnym Jerzego Żurka

Czy jest tu ktoś chętny, kim mógłby „zarządzać” Wójt Jerzy Żurek? Właśnie został ogłoszony nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Konopiska – Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami w Referacie Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska.

Wymagania nie są zbyt duże, podobnie jak wynagrodzenie.

Dokumenty możecie składać do 10 sierpnia. Szczegóły TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).