Pozwolenie na budowę oczyszczalni zostało unieważnione!

Wielki sukces odnieśli przeciwnicy budowy oczyszczalni ścieków rybnych w Hutkach. Po ich interwencjach, mimo sprzeciwu Wójta Jerzego Żurka, Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego utrzymał w mocy decyzję Wojewody o stwierdzeniu nieważności projektu budowlanego i pozwolenia na budowę oczyszczalni.

Inwestor na tę decyzję może wnieść skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, co z pewnością uczyni. Niemniej jednak, jest to duży sukces przeciwników budowy oczyszczalni, którzy na dziś są wygranymi w tym sporze.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

6 odpowiedzi na “Pozwolenie na budowę oczyszczalni zostało unieważnione!”

 1. BABEL pisze:

  BRAWA I GRATULACJE DLA MIESZKAŃCÓW HUTEK ,NA POHYBEL INWESTOROWI I WÓJTOWI,LUDZIE TO NIE MEBLE ŻEBYŚCIE USTAWIALI JAK WAM PASUJE,JESZCE RAZ BRAWO HUTKI !!!

  28
  3
 2. Rybiarz pisze:

  I gdzie ja teraz będe pracował….

  7
  9
 3. Z Hutek pisze:

  To nie tylko ścieki rybne to przemysłowa oczyszczalnia ścieków niewiadomego pochodzenia Inwestor nie ukrywał że będzie sprowadzał różne ścieki. Hutki to nie zlewnia cale szczęście że instytucje udowodnily że wszelkie decyzję zapadły z pogwałceniem prawa. Takich oczyszczalni nie lokuje się wśród domów!

  23
  2
 4. Prawda pisze:

  Oczyszczalnia hahah prawda jest taka że teraz taki problem to NIC koronawirus jest problemem

  5
  6
  • Rybiasz pisze:

   Tak sądzisz? Koronawirus minie a szambo by zostało. Myśl do przodu!!!

   14
   3
  • hela pisze:

   Najpierw zapoznaj się z tematem a następnie komentuj. Wyziewy z tej oczyszczalni być może były by bardziej szkodliwe dla okolicznych mieszkańców niż ten koronowany wirus.
   Widocznie nieuważnie śledziłeś ten temat.

   14
   2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).