Poznaj z bliska Konopiska – centrum!

Konopiska są stolicą gminy. Centrum Konopisk powinno być miejscem najbardziej reprezentatywnym w gminie Konopiska. Jak wygląda centrum? Zobaczcie zdjęcia z wczoraj.

Brawa dla gospodarza, który nie ulega wpływom i ma swoją wizję.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

37 odpowiedzi na “Poznaj z bliska Konopiska – centrum!”

 1. Wyborca pisze:

  Jaki włodarz taka gmina .za Sochy gmina kwitła ,nawet przy wjeżdzie do Konopisk rosły piękne kwiaty a teraz jakieś pousychane badyle .

  22
  10
 2. Rybiarz pisze:

  U nas na Hutkach nie odbieraja smieci to ja tam pod gmine zanosze. Jak nie wybudują nam oszczyszczalni Ryb to bede tam jeszcze ścieki wypuszczał jak mistrz da takie polecenie.

  6
  9
 3. Paweł Nowak pisze:

  żurek o centrum dba tak jak o swoje podwórko

  15
  3
 4. Pomidorix pisze:

  Jeszcze tylko brakuje oczyszczalni ścieków rybnych w centrum Konopisk .

  14
  5
 5. Wyborca pisze:

  Uważaj co piszesz i przemyśl to bo policja namierzy cię przez IP kompa i będzie ci już nie do śmiechu .

  7
  2
 6. Rybiarz pisze:

  jak na Hutkach zabolokuja to my bedziemy wywozić do centrum nic sie nie martw

  8
  3
 7. Fred Flinston pisze:

  Chyba juz nie ma ludzi do odpracowania godzin społecznych😂. A radni i gminni urzędnicy za co maja płacone? Może wzieli by sie troche za porządki chyba ze czekają do wiosny😂💐

  6
  4
  • Hutka pisze:

   Ja nabardziej w tej roli widzę kierownik GOPS, napewno jej wyjdzie na zdrowie jak się troszkę poschyla.

   10
   2
  • Mieszkanka pisze:

   Już 22 kwietnia Światowy Dzień Ziemi to dzieci posprzątają po brudasach z kamienic i okolicznych spelunach! „Piękny”skwerek naprzeciwko gminy też posprzątają! Wstyd i hańba! Piękną wizytówkę mają nasze władze!

   8
   4
 8. Popatrznasiebie pisze:

  Hutka nie pomyślałaś/es że kierownik GOPS może być chora? Tylko od razu że się spasła?! I tu Cię zdziwię bo ta dziewczyna zmaga się z choroba na codzien! Myślisz że chce tak wyglądać? Ona akurat dla ludzi z gminy robi dużo! A w promyki dla dzieci jeszcze więcej!

  10
  2
  • Hutka pisze:

   a gdzie ja napisałam że jest gruba czy spasła??? Napisałam że na zdrowie jej wyjdzie, chyba każdemu troszke ruchu na świeżym powietrzu nie zaszkodzi?
   A co do jej zasług to nie mnie oceniać ale nie byłabym tak optymistyczna bo różne historie krążą. Nię będe ich tutaj wypisywała bo nie mam potwierdzenia..

   7
   4
  • Ciekawska pisze:

   Hutka, jasne bo myślisz że w Twojej wypowiedzi nie było podtekstu… Hahaha żałosna jesteś. O tobie zapewne też wiele plotek krąży po wsi jak o każdym, bo ludzie są już tacy że gadają i będą gadać, każda osoba publiczna jest narażona na to że o niej gadają. Zresztą skoro masz informację nie potwierdzone to może idź i zapytaj się pani kierownik

   6
   5
  • Didi pisze:

   Abstrahując absolutnie od przymiotów zewnętrznych to skoro tak duzo robi to właściwie co?Moze zamiast sie kłócić to obrończynie wskażą konkrety.

   2
   1
 9. Kanapa pisze:

  kanape trzeba zostawic bo menele nie beda mialy gdzie siedziec

  5
  2
  • Obserwator pisze:

   w centrum Konopisk aż się prosi o monitoring! A swoja drogą to prze takim gospodarzu jak obecny wójt po czterech latach obijania sie wszystko niszczeje. Jemu się nigdy nie podobały róże, ale były! i z pewnością wyglądały lepiej jak te chwasty. Uszkodzona ławka za Sochy nie miała prawa stać, natychmiast wysłał by ludzi do naprawienia. Ale wg wielu żurek jest lepszy! No to… karuzele i huśtawki na placach zabaw niszczeją, pomału niszczeje wszystko co przez poprzednika zostało zrobione. Ani żadnych dużych inwestycji, ani drobnych spraw, ani choćby utrzymania tego co jest. Imprezy tylko dla swoich, dla ludu miernota. Marne środki pozyskane poza naszymi podatkami. Ot, takiego gospodarza żeście chcieli, to macie. Za chwilę zacznie się sypać hala i stadion, posypią się drogi. „miałeś bracie złoty róg….ostał ci się jeno sznur”.

   0
   0
 10. idol pisze:

  Panie wójcie , czy statuetkę najlepszego wójta powiatu częstochowskiego dostał Pan od starosty za takie piękne centrum Konopisk? Widoki na zdjęciach nasuwają tylko jedno stwierdzenie – jest Pan najgorszym włodarzem, nie mającym nic wspólnego z nasza gminą. Dokąd będzie Pan nas niszczył i ponizał w oczach przyjezdnych ludzi i nas mieszkańców ?

  53
  3
 11. z centrum pisze:

  Taki los zafundowali nam sprzedawczki, osoby czerpiące korzyści i myslacy tylko o prywacie jak Bernard z Radomia , zomowiec i ubek. Konopiska stają sie brudną , zasypaną śmieciami wiochą, gdzie brakuje gospodarza dzialającego dla dobra mieszkańców.

  16
  1
  • wozak pisze:

   Zgadzam się z przedmówcą, to dzieki nim i dołącze do tego towarzystwa grubego zbynia, którzy chcieli się posrać w kampanii wyborczej promując tak słabego kandydata jakim okazał się wójt. Nawet Hutki. Rększowice i Łaziec mają juz dosyc za okłamywanie ich w sprawie budowy oczyszczalni w Hutkach. A wszystkim chce kierować prezio pisząc idiotyzmy w czasie wyborów na messengerze.

   14
   2
 12. wrazliwy pisze:

  Pokazany brud i syf na zdjęciach powinien być przesłany do służb zapobiegającym epidemią (Sanepid). Brak ogrodzenia dla koszy z resztkami żywności są potencjalnym źródłem epidemii. Do tego syfu maja dostęp szczury, psy i koty. To jest bomba ekologiczna , a PAN WÓT dalej nie ulega wpływom.

  22
  0
 13. Obserwator pisze:

  wozak, z centrum, idol, i inni, wszyscy dzisiaj piszą jak to źle ludzie wybrali. A przecież mieli dla porównania cztery lata „urzędowania” wójta? Już w poprzedniej kadencji było widać, że on tylko „urzęduje”, a nie jest gospodarzem gminy. Że jedzie na półprawdach i opluwaniu poprzednika, i to tylko jednego. Tak strasznie sie Go bał? Ale mu uwierzyliście! Zwyciężyła prywata i kolesiostwo. No to….macie to coście chcieli. I nie wierzę, że dojdzie do jakiegokolwiek referendum, a nawet jak dojdzie to ludzie nie ruszą….., żeby pójść zagłosować.
  No a kampanię w tym temacie znowu zrobi piękną! Ma po prostu miernota dobrego speca od PR.
  Smutne to. I wiele osób o tym pisało. ale….”wola ludu”…

  12
  0
  • Obywatel pisze:

   Obserwator – to wszystko prawda co piszesz, wielu ludzi było zaślepionych, jechali na starej maksymie : „lepszy nasz niż obcy” i tak się przejechali, teraz przejrzeli na oczy i dobrze.
   Zmiany już się rozpoczęły, co taki bystry obserwator jak Ty pewnie widzi, więc zamiast cieszyć się że wreszcie mieszkańcy gminy mają odwagę krzyczeć o niesprawiedliwości, to Ty znowu siejesz defetyzm, pewnie, najlepiej siedząc na ławce pod sklepem wsadzić ręce pod tyłek i krzyczeć : „Nic się nie da zrobić”, wiesz kto tak krzyczy najwięcej, Twój ulubiony Wójt.

   6
   1
  • Obserwator pisze:

   Obywatel,nielogiczne jest to co piszesz poniżej na mój temat. Jeśli ja w swojej wypowiedzi krytykuję naiwność ludzi i wybór PONOWNIE na wójta człowieka który dał się już poznać że leń i nierób to nie jest jak widać moim „ulubionym wójtem”.

   2
   0
 14. Lord voldemort pisze:

  Powiem krótko widziały gały co drugi raz wybierały więc teraz niech nie płaczą ci co na obecnego wójta głosowali. Jak was śmieci w oczy kolą to sami posprzątajcie gmina ma to pewnie gdzieś więc zostają tylko te biedne dzieci że szkoły co na światowy dzień ziemi będą musiały ten cały syf posprzątać po tych niechlujach co robią ten syf dookoła.

  11
  0
 15. A. pisze:

  Wójt jak wójt, wywożenie śmieci swoją drogą, ale to ludzie robią największy chlew… połamane ławki, butelki leżą gdzie popadnie – nie tylko w Konopiskach niestety. Wstyd, ludzie, wstyd!

  10
  1
  • Obserwator centrum pisze:

   Tylko władze gminy mają służby od tego by na bieżąco konserwować, dbać o zieleń i ogółem o ład.
   A.tym czasem pijaki w tamtym roku dostali monopolowy 24H. Ten kto mieszka tutaj w centrum wie jaka to udręka jak pijaki wyją pod oknem albo gówniarze popisują się swoim autem z basem, na które dostali od rodziców.

   7
   3
  • Sportowiec pisze:

   Obserwator centrum, JAKIE SŁUŻBY ????!!! ma gmina? Może zechcesz nas tu uświadomić?

   1
   1
 16. Konopiska pisze:

  Kiedyś to ładnie było kwiaty klomby krzewy drzewa aleja koło banku uslana różami aż się przechodzić chciało przez Konopiska kiedyś to były czasy

  12
  0
  • Sąsiadka pisze:

   a i tak niektórym się nie podobało! „bo róże…”! To mógł wójt posadzić sobie bratki czy trawkę. Ale po co? i kto by o to dbał? Mieszkańcom Częstochowskiej nie chciało się nawet podlać klombu na wysokości swojego domu. Bo to mają robić jakieś „służby”,”gmina”, czyli kto?
   Podlewali strażacy…

   5
   0
 17. Obserwator centrum pisze:

  Sportowiec: W gminie jest dwóch czy trzech panów, którzy pracują dla gminy. Mają granatowego busa i średnio raz na trzy dni ich tu widać,
  Ostatnio nawet tu byli posprzątać tę wersalkę ze zdjęć i w koło koszy, ale reszta bez zmian.
  Dzień po tej wersalce pojawił się fotel, stoi do dziś

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).