Pożegnanie lata z Lotem – festyn w Konopiskach

W sobotę 24 sierpnia na boisku w Konopiskach odbędzie się festyn – Pożegnanie lata z LOTem, podczas którego zaśpiewa zespół Habakuk. Organizatorzy przewidują wiele atrakcji, w tym konkurs z nagrodami.

Impreza rozpocznie się już o godz. 14:00. Szczegóły na plakacie.Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Pożegnanie lata z Lotem – festyn w Konopiskach”

  1. To już przestaje byc śmieszne pisze:

    Ale nudyyyy

    2
    3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).