Ponad 820 tys. zł na modernizację stadionu im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach

Już wkrótce będzie modernizacja stadionu im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach. Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu ogłosiło listę samorządów, do których trafią środki z programu „Sportowa Polska” w 2021 roku.

Na liście znalazła się gmina Konopiska, która na modernizacja stadionu lekkoatletycznego im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach otrzyma 823 420 zł.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Ponad 820 tys. zł na modernizację stadionu im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach”

  1. Wędkarz pisze:

    Modernizacja nowego stadionu-dobre? Za te pieniądze to powinni wybudować pole kempingowe koło zalewu.

    8
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).