Ponad 820 tys. zł na modernizację stadionu im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach

Już wkrótce będzie modernizacja stadionu im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach. Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu ogłosiło listę samorządów, do których trafią środki z programu „Sportowa Polska” w 2021 roku.

Na liście znalazła się gmina Konopiska, która na modernizacja stadionu lekkoatletycznego im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach otrzyma 823 420 zł.

Jedna odpowiedź do “Ponad 820 tys. zł na modernizację stadionu im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach”

1. Wędkarz pisze:

Modernizacja nowego stadionu-dobre? Za te pieniądze to powinni wybudować pole kempingowe koło zalewu.