Po wstrzymaniu budowy oczyszczalni ścieków w Hutkach, ktoś oblał dom sołtysa śmierdzącą farbą!

Sołtys Hutek – Anna Suchecka poinformował mnie o przykrym incydencie, którą ją spotkał. Po publikacji dotyczącej wstrzymania budowy oczyszczalni ścieków rybnych w Hutkach, ktoś śmierdzącą farbą oblał jej dom w Hutkach.

Sprawa została zgłoszona na Policję.

Jeżeli ktoś posiada informacje o tym incydencie, proszę o kontakt bezpośrednio z sołtysem.

Potępiamy tego rodzaju „załatwianie sprawy”.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

29 odpowiedzi na “Po wstrzymaniu budowy oczyszczalni ścieków w Hutkach, ktoś oblał dom sołtysa śmierdzącą farbą!”

 1. Z Hutek pisze:

  Skandal banda Hutki nie dają się zastraszyc! Ania jesteśmy z Tobą myślimy że sprawcę wkrótce złapią i ten kto zlecił mu ta robotę gorzko tego pożałuje A ludzie w Hutkach już zadbają o to

  32
  3
 2. Z Hutek 2 pisze:

  Hutki nie zrezygnują oczyszczalni nie będzie. Czy to się Panu inwestorowi czy Baldydze i Wojtowi podoba czy nie!

  31
  1
 3. Wściekła pisze:

  Komitet mieszkańców Hutek wyznacza nagrodę w wysokości 2000 tys złotych za wskazanie zleceniodawcy tej usługi wykonanej na domu sołtysa!

  32
  1
 4. Obserwator pisze:

  bez względu na to kto to zrobił i z jakich pobudek, to zwykłe, prymitywne chamstwo. Mam nadzieję, że prokuratura znajdzie i ukara winnego (winnych).

  27
  0
 5. Rybiarz pisze:

  Myślę że jestem w stanie wskazać głównego podejrzanego a właściwie to zleceniodawcę.
  Podpowiem że mieszka na skrzyżowaniu dróg.

  15
  2
  • Obywatel pisze:

   Rybiarz – Posterunek w Blachowni chętnie przyjmie Twoje zeznanie w tej sprawie. Miej odwagę !!!

   11
   1
 6. Mokosz pisze:

  Pani Sołtys, prosimy sie nie poddawać i nie dać zastraszyć! To zdarzenie pokazuje desperację i bezsilność wobec skutecznego oporu mieszkańców, na czele których miała Pani odwagę stanąć! Jest Pani głosem oszukanych i wmanewrowanych w szambo!!!Hutki murem za Sołtysem!!!

  33
  1
 7. Kat pisze:

  Brawo. Poprzednie kolory bez wyrazu. Teraz czarny jest dla kontrastu i ma to teraz sens. Ta sztuka ma przyszłość. Sam muszę sobie takie wzory zamówić. Zna ktoś u kogo takie coś?

  4
  15
  • Obywatel pisze:

   Kat – podaj tu swój adres, podjedziemy, doradzimy itd.

   8
   1
  • punisher pisze:

   Szanowny ps. Kat,
   Proszę się wypróżnić do słoika i rozbić słoik wraz z fekaliami o swój dom.
   Będzie kontrast, będzie sens i przyszłościowy design.
   Pozdrawiam.

   10
   1
 8. Z Hutek pisze:

  To pokazuje wielka wiarę tych co klecza przy ołtarzu a na codzień niszczą ludzi hleja i zlecają niszczenie mienia. Niech Dziecię Jezus pokieruje odpowiednimi drogami aby ten popapraniec dostał za swoje. Nie jest to nienawiść a zwykła sprawiedliwośc Hutki nie chcą bandyty.

  17
  1
  • Obywatel pisze:

   Ciekawe czy Ci którzy to zlecili i wykonali, byli w niedzielę na mszy, czy mają spokojne święta i sumienie.
   Karma wraca !!!

   11
   0
 9. Górniak Stanisław pisze:

  Jakim trzeba być człowiekiem, a może nie, aby coś takiego zrobić. Tego nie można usprawiedliwić.

  19
  1
 10. Ryszard Kidon pisze:

  Ta sołtys to najgorsza sołtys w historii Hutek. Skonfliktowała lokalną społeczność. Śle donos za donosem na policję w najbłahszych sprawach na najbliższych sąsiadów. Jak pomyślę, że to my sprzedaliśmy tym ludziom ziemię i dlatego tu mieszkają to muszę przeprosić was wszystkich za sprowadzenie na nas tych toksycznych ludzi. Nie wiązał bym tego zdarzenia ze średniowiecznymi uprzedzeniami sołtys przeciw oczyszczaniu ścieków. Raczej widzę tu jakąś paskudną manipulację w stylu: podniesienie akcji politycznych lub wyłudzenie uczuć współczucia a może odszkodowania? Kto wie. Sprawdzał bym wszystko. Włącznie z powodami częstych zmian zamieszkania tej pary z Bydgoszczy na Sosnowiec i Hutki. Wiecie co myśli o religii katolickiej sołtys? Wiecie jakie obrzędy odprawia jej mąż? Czy to jest obraza uczuć religijnych? Mimo tego co sądzę o sołtys jako osobie publicznej, to uważam że oblewanie domu jest obrzydliwe i nie powinno się wydarzyć. Zostawcie Państwo tego złego urzędnika w spokoju.

  25
  49
  • Z Hutek pisze:

   Panie Kidon Ty jesteś jedną z czterech kanali zamieszkałych w Hutkach kolega Edek najpierw dał ci remizie a potem abyś był cicho odrolnil ci pole żebyś mógł się pogacic za parę groszy nabyles majątek w Hutkach przez lata prowadziłes szemrane interesy działalność gospodarczą z której nie płaciłem podatku sprzedałeś działki i nie dajesz ludziom żyć Dupa się teraz twoja pali bo władza która dotychczas przymykala oczy i była sprzyjająca zaczęła portami trzas Kidon Ty to dopiero dupek jesteś niewierzący bezkarny imsciwy Ale teraz ci się do dupy odbiorą ci których oszukales zadatki na działki umowy pozabankowe urząd skarbowy i wtedy zobaczymy jak będziesz śpiewać ty i koledzy samorzadni! Chłopie opamietaj się czas luksusu minął. Hutki maja dobrego sołtysa i będą murem go bronić nie pozwolą na smierdzace interesy w naszej wsi!

   23
   5
  • Zdzichu pisze:

   Mówi to największy naciagacz kłamca który wzbogacił się na układach w Hutkach Kidon zapłać podatki oddaj ludziom kasę i zniknij

   22
   4
  • Obywatel pisze:

   Oooo, objawił się znawca historii Hutek. Ty, a od kiedy to jesteś hucianin, że śmiesz tak pisać ?
   Wyspowiadałeś się ze swojego postępowania wobec własnej matki ?
   Myślisz że ludzie we wsi zapomnieli co wyprawiałeś na ich polach, w remizie ?
   Ludzie mówią że uciekłeś za granicę przed Urzędem Skarbowym i sprawkami karnymi, prawda to ?
   Jak tak ziejesz nienawiścią do Pani Sołtys i Jej męża, to może ta akcja z farbą to Twoja sprawka, za Twoją namową, nie sądzicie ludzie że tak może być ?
   Próbujesz nieudolnie manipulować ludźmi, opinią społeczną, tak jak wiele lat ci się udawało, to już koniec.

   15
   0
  • Mokosz pisze:

   Nie potrzebujemy w Hutkach takich „biznesmenów” i „autorytetow moralnych”. Panu Ryszardowi juz dziękujemy!

   19
   0
  • punisher pisze:

   Szanowny Panie Ryszardzie,
   Proszę o zapoznanie się z art. 53 Konstytucji RP – to odnośnie spraw wierzeń ludzi w RP.
   Natomiast, jeżeli posiada Pan informacje i dowody odnośnie jakichś nieprawidłowości ws. p. Sołtys i jej męża to istnieją odpowiednie organa aby to zgłosić.
   Sprawdzać wszystkiego – jak Pan napisał, również Pan nie może.
   Proszę pisać konkrety a nie pierdoły spod sklepu.
   Pozdrawiam.

   10
   2
 11. Z Hutek pisze:

  Brawo Sołtys Kidon do więzienia!

  18
  7
  • Ryszard Kidoń pisze:

   E tam do więzienia… od razu mnie powieście. Anonimowo najlepiej tak jak tu się anonimowo popisujecie.

   0
   0
 12. Z Hutek pisze:

  Ryszard chłopie zabieraj dupe w troki zanim odpowiednie służby zajmą się Tobą na poważnie

  17
  2
 13. Z Hutek pisze:

  Żądamy aby gmina a tym samym sam wójt rozpoczął egzekwować podatki z działalności gospodarczej Kidonia kiedy zaczniecie coś robić taka gmina bogata?

  13
  0
  • Ryszard Kidoń pisze:

   Anonimowy hejterze. Gmina dobrze zadbała o interes społeczny. Samych opłat adjaceńskich naliczyła grubo ponad 50 tysięcy złotych. Wiesz co i ja te pieniądze co do grosza do budżetu gminy wpłaciłem mimo że to był mój grunt a jego przekształcenie nie zatwierdzała gmina tylko wojewódzki sejmik samorządowy. Związany jestem z tą gminą od 1997 roku. Zapłaciłem do budżetu tej gminy każdą należną złotówkę także po to żebyś ty anonimowo mógł wypisywać: łapać złodzieja Kidonia” Pokaż się głupku wiejski – daj się poznać. Odważ się.

   0
   0
 14. Edziu pisze:

  Ryszard nie martw się, o mnie też mają takie zdanie.
  Wykonałeś niesamowitą pracę aby ktoś o Hutkach usłyszał. Gdyby nie Ty to nadal by mylili Hutki z Kijasem.

  7
  4
  • Ryszard Kidoń pisze:

   Ja jestem spokojny. Mam odwagę cywilną i swoje opinie podpisuję imieniem i nazwiskiem w przeciwieństwie do anonimowych szczekaczy. Myślę, że niedługo udostępnię nagranie z kamer z domu na skrzyżowaniu :-)

   0
   0
 15. punisher pisze:

  Szanowni Państwo, Szanowna Pani Sołtys m. Hutki,
  Z niepokojem przyjąłem wiadomość o przykrym incydencie wymierzonym w Pani osobę. Czyn jednoznacznie wymagający potępienia. Mam nadzieję, że stosowne służby ujawnią sprawcę oraz prawdopodobnego zleceniodawcę, jeżeli takowy istnieje, a niezawisły sąd wyda odpowiedni wyrok.
  Ten czyn to albo chuligański wybryk, albo być może akt zemsty grupy osób, których interesy zostały naruszone – nie wydaję tutaj wyroków poczekajmy na działanie służb.
  Ale jeżeli by tak było to świadczy, o tym, że ktoś przegrał i wie o tym i nie ma już absolutnie żadnych argumentów.
  Proszę się trzymać, ma Pani poparcie ludzi, niestety to cena jaką przyszło Pani płacić za pójście pod prąd.
  Myślę, że 2020 r. będzie przełomowy, lepszy.

  Korzystając z okazji życzę wszystkim wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku 2020.
  Pozdrawiam.

  11
  3
 16. Ryszard Kidoń pisze:

  Anonimowi hejterzy.
  Przekażę Wam kilka informacji:
  1. To moja rodzina sprzedała działkę obecnej sołtys. W tym sensie jesteśmy winni importu tego problemu.
  2. To ja sprzedałem działkę najaktywniejszemu przeciwnikowi oczyszczalni ścieków. Czyli niejako stworzyłem ten problem protestowy :-) Przepraszam.
  3. Wszystkie transakcje dotyczące przeniesienia własności nieruchomości odbywają się przed Notariuszem a ten z urzędu pobiera od nich podatek do Urzędu Skarbowego. Więc to Wasze anonimowe szkalowanie o nie zapłaconych podatkach jest bez sensu.
  4. Mąż sołtysowej jest mi obojętny. To aktor – zresztą grał rolę urzędnika stanu cywilnego na weselu które ja organizowałem. Na stronie kidon.pl wystawię Wam śmieszne filmiki z tego wydarzenia. Pośmiejemy się razem.
  5. Jeżeli ktoś pokaże jakiś tytuł prawny, że jestem mu coś winien to chętnie mu zapłacę.
  6. Wszystkich anonimowych pyskaczy ostrzegam – tylko Wam się wydaje, że jesteście anonimowi.
  7. Akta z 3 spraw jakie sołtys wniosła przeciw mnie do sądu a to o prowadzenie nielegalnego hotelu, biegania groźnego psa, oraz nie wywożenie ścieków też wkrótce znajdą się na kidon.pl
  8. W czasie kiedy wy anonimowo wylewacie ten jad, ja na razie swoją podróż dookoła świata, planuję ją zakończyć w lipcu. Zobaczymy się zatem w Hutkach jeszcze tego lata. Tylko miejcie odwagę cywilną i dajcie się poznać anonimowi pyskacze.

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).