Plac zabaw przy SP w Łaźcu został doposażony o nowe urządzenia

W ramach „Inicjatywy Sołeckiej 2019” przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łaźcu, zakończyła się przebudowa placu zabaw. Plac zabaw został doposażony w sześciokąt wielofunkcyjny zawierający m.in. elementy do wspinania, podciągania się, gimnastyki oraz zewnętrzny stół do gry w tenisa.

Dodatkowo na placu zabaw bezpieczną nawierzchnię z mat przerostowych, która skutecznie amortyzuje upadki i chroni przed urazami.

fot. UG Konopiska

fot. UG KonopiskaKategorie:

Jedna odpowiedź do “Plac zabaw przy SP w Łaźcu został doposażony o nowe urządzenia”

  1. Mieszkaniec pisze:

    Łoo jasny pierun!

    2
    4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).