Ostatnie dwa turnieje Konopiska CUP 2021

W miniony weekend w Konopiskach odbyły się dwa ostatnie turnieje z cyklu Konopiska CUP 2021. W sobotę do rywalizacji stanęli zawodnicy z rocznika 2012 i młodsi, a w niedzielę piłkarze U11.

W sobotę najlepsi okazali się piłkarze LOTu Konopiska, którzy wyprzedzili LKS Kamienica Polska i Spartę Lubliniec. W niedzielę górą byli zawodnicy Płomienia Częstochowa, wyprzedzając LOT Konopiska i UKS Raków Częstochowa.

klasyfikacje:

urodzeni 2012 i młodsi:
1. LOT Konopiska – 15pkt
2. LKS Kamienica Polska – 11pkt
3. Sparta Lubliniec – 7pkt
4️. KS Stradom Częstochowa – 6pkt
5️. Płomień Czarny Las – 5pkt
6️. Sokół Wręczyca – 1pkt

U11:
1. Płomień Częstochowa – 11pkt
2. Lot Konopiska – 10pkt
3. UKS Raków Częstochowa- 8pkt
4️. Ajaks Częstochowa – 6pkt
5️. Sparta Lubliniec – 6pkt
6️. KS Stradom Częstochowa – 5pkt

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).