OSP Wąsosz-Łaziec ma nowy samochód bojowy

W połowie stycznia do Ochotniczej Straży Pożarnej w Wąsoszu-Łaźcu, trafił lekki samochód bojowy marki Mercedes. Auto jest wyposażone w ponad 70 elementów – w tym: nożyce hydrauliczne, rozpieracz ramieniowy, piła tarczowa do stali i betonu czy pływająca motopompa.

Auto kosztowało ok. 150 000 zł. Złożyłem odpowiednie zapytanie w tej sprawie do urzędu.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

 Kategorie:

3 odpowiedzi na “OSP Wąsosz-Łaziec ma nowy samochód bojowy”

 1. xxx pisze:

  A czego konkretnie dotyczy to zapytanie skierowane do urzędu? Czy to jest pytanie typu: Skąd pieniądze? Po co straży wóz bojowy? Czemu ta jednostka a nie inna? Czemu Mercedes a nie inna marka? Czemu cena taka a nie wyższa czy niższa? Bo jeśli tak (a tego można się spodziewać po panu „redaktorze”), to nie widzę w tym najmniejszego sensu. Po co szukać dziury w całym. Ważne że w końcu pojawiła się jakaś większa inwestycja, która z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców całej gminy i nie tylko. Z tego się trzeba cieszyć, a nie tworzyć sztuczne problemy.

  6
  7
 2. The pisze:

  Ale właśnie po ten portal został stworzony. Każdą, nawet pozytywną informacje przekształca w hejt przeciwko wójtowi i gminie

  7
  7
 3. Marysia pisze:

  Ile razy w roku wyjechali strażacy z tego OSP?

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).