Od poniedziałku zmiana trasy autobusu MPK nr 33

Miejski Zarząd Dróg i Transportu informuje, że od poniedziałku 10 sierpnia zostaną wprowadzone zmiany tras autobusów linii nr 19, 25, 33 i 37 w kierunku Stradomia, spowodowane rozpoczęciem remontu ulicy Korczaka.

Autobusy linii:
– 19 w kierunku Walcowni i Kucelina,
– 25 w kierunku Brzezin i Malowniczej,
– 33 w kierunku Wąsosza i Przyjemnej,
– 37 w kierunku Kawodrzy Górnej,

będą zatrzymywały się na przystanku KORCZAKA 02 przy ulicy Sobieskiego (zamiast „Korczaka 03”) naprzeciwko budynku Starostwa Powiatowego, następnie na przystanku SKWER SOKOŁÓW, po czym przejadą ulicą Słowackiego do przystanku SŁOWACKIEGO i dalej pojadą swoją właściwą trasą przez Al. Bohaterów Monte Cassino.

Ze względu na wydłużoną drogę przejazdu, od przystanku SŁOWACKIEGO w dalszej części trasy na południe miasta, autobusy w/w linii mogą być opóźnione względem rozkładu jazdy o około 2-3 minuty.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).