Od jutra zmiana godzin pracy Urzędu Gminy Konopiska

Od jutra zmianie ulegną godziny pracy Urzędu Gminy Konopiska. Urzędnicy przestawiają się na czas wakacji.

W poniedziałki, środy i czwartki urząd będzie czynny od godz. 7:00 do godz. 15:00, we wtorki od godz. 8:00 do godz. 17:00, a w piątki o godz. 7:00 do godz. 14:00.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).