Oceń radnego: Wójt Jerzy Żurek najgorszy!

256 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepsza okazała się Karolina Książek, najgorszy Wójt Jerzy Żurek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.

3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Jerzy Żurek najgorszy!”

1. Marysia pisze:

to już norma. Tylko dlaczego ponownie go wybraliście? i nawet gdyuby było referendum znów was omami, naobiecuje i…nie odwołacie.

2. Wizjoner pisze:

Był jest i będzie tyle w temacie. Ludzie w końcu obudźcie się i zróbcie porządek z tym Włodarzem i Jego Armią, bo puszczą Was z torbami ! Za taką kasę, którą biorą Pracownicy to ta Gmina powinna być najlepsza w kraju ! a co jest buta, arogancja i podwyżki ! Jednym słowem niekompetencja ! Każdy jest ważny tylko nie Mieszkaniec tej Gminy ! REFERENDUM !!!

3. Hutki pisze:

REFERENDUM, CZAS ABY POZBYC SIE TEGO WRZODA!