Oceń radnego: Majdzik najgorsza

343 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepsza okazała się Karolina Książek, najgorsza Jadwiga Majdzik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Majdzik najgorsza”

 1. punisher pisze:

  W tym wypadku, ocena radnej Majdzik w pełni uzasadniona. Sumiennie Pani na to pracowała. Pozdrawiam.

  5
  0
  • punisher pisze:

   Post Scriptum
   Myślę, że niedługo wysforuje się Pani Majdzik na lidera radnych, obdarzonych najmniejszym zaufaniem wyborców. Przebije Pani naszego bezcennego radnego E.B. Czy warto za te 1000 zł diety? No chyba, że ,prawdopodobnie ktoś z rodziny ma obiecaną posadę dyrektora w jednej z gminnych jednostek organizacyjnych???

   3
   0
 2. Z Hutek pisze:

  Tak duża konkurencja w tej radzie i praktycznie każdy zasługuje na ten tytuł. Rada beznadziejna.

  5
  2
 3. Obywatel pisze:

  Ciekawe czy tak samo jest aktywna, w ten sam sposób działa w Prometeusie, tam też spotyka się z instynktem wodzowskim Przewodniczącego Rady ?

  6
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).