Oceń radnego: Janusz Benesz najgorszy!

219 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazała się Karolina Książek, najgorszy Janusz Benesz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Janusz Benesz najgorszy!”

 1. xxx pisze:

  Ludzie… Na jakiej podstawie można oceniać radnych, którzy dopiero co objęli to stanowisko i jeszcze nie zdążyli nic konkretnego zrobić. Żałosne to jest.

  15
  7
 2. Mikołaj pisze:

  Choćby nie wiadomo ile zrobił to i tak ludzie tego nie docenią.Taka jest mentalność mieszkańców Gminy Konopiska.

  12
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).