Oceń radnego: Janusz Benesz najgorszy

123 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepsza okazała się Karolina Książek, najgorszy Janusz Benesz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.

2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Janusz Benesz najgorszy”

1. Mieszkaniec pisze:

Niech Radni z Gminy przekażą swoje diety na walkę z koronawirusem.Sesji oraz komisji nie ma więc za co im płacić diety.

2. Zenek pisze:

Pana wójta też na stanowisku nie ma zamelinował się tchórz. Podejrzewam że jeśli on odda to radni również.