Oceń radnego: Bałdyga ponownie najgorszy!

277 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepsza okazała się Karolina Książek, najgorszy Edward Bałdyga.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Bałdyga ponownie najgorszy!”

 1. Obywatel pisze:

  No tak przystojnie to już nie wygląda, zwłaszcza na ostatnim zebraniu w Hutkach.
  Panie Gąsiorski za stare to zdjęcie, nieaktualne do dnia dzisiejszego, może jakiś screen z posiedzenia Rady.

  6
  1
  • Górniak Stanisław pisze:

   Oglądając, transmisję obrad VIII Sesji Rady Gminy Konopiska, można odnieść wrażenie że jest to posiedzenie pozorantów. Gdyż zapytany Pan Przewodniczący Komisji Finansów, Gospodarki, Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska zapytany przez Panią Sołtys Annę Suchecką, dlaczego komisja nie zajęła się sprawą Oczyszczalni Ścieków Rybnych w Hutkach, kilka razy pytał czego pani oczekuje?
   Nagranie z obrad VIII sesji Rady Gminy to ciekawy materiał obrazujący zaangażowanie radnych w sprawy mieszkańców.
   Szanowni mieszkańcy członkami w/w Komisji jest dwoje Radnych których najbardziej powinna interesować sprawa oczyszczalni w Hutkach tj. Przewodniczący Rady Edward Bałdyga i Wiceprzewodnicząca Rady pani Jadwiga Majdzik.
   Pan Przewodniczący Komisji wspominał że nie miał podstaw zajęcia się tą sprawą bo nie miał w planie posiedzenia tej sprawy. Moje pytanie do wspomnianych wyżej radnych co Oni tam robią? Znają tą sprawę od grudnia 2018r, dlaczego nie zajęli się tym tematem w sprawach różnych? Ten temat był poruszany na kilku poprzednich sesjach.
   Panie Przewodniczący Komisji która ma w nazwie : i Ochrony Środowiska, czy pana inni mieszkańcy gminy nie interesują, jest Pan nie tylko Przewodniczącym Komisji …… ….. i Ochrony Środowiska ale i radnym Gminy!
   Wsłuchując się w te przepychanki, można stwierdzić że władze gminy od samego początku powstania tego problemu nie robią nic, poza próbą wyślizgania się z tego. Na sesji (nie pamiętam której chyba w lutym) panie z komitetu prosiły Wójta o sfinansowanie niezależnego kontrraportu o oddziaływaniu na środowisko w/w oczyszczalni w Hutkach, spotkały się z odmową. Panie przewodniczący Bałdyga, był to wniosek złożony ustnie na sesji. Mógł go Pan poddać pod głosowanie. Jeśli wymagana była jego pisemna forma, to nic nie stało na przeszkodzie ogłosić parę minut przerwy, aby komisja Uchwał i Wniosków przy współudziale zainteresowanych przygotowała taki wniosek.
   Teraz uzyskana za pieniądze mieszkańców wspierających tą akcję staraniem komitetu Opinia opracowana przez Instytut Ochrony Środowiska-Państwowy Instytut badawczy w Warszawie jest określana jako prywatna z tego powodu jest pomniejszane jej znaczenie. To dlaczego Pan Wójcie nie zlecił tej opinii jako urząd? Potrafi pan tylko
   rzucać frazesami że jest Pan z mieszkańcami, czyny potwierdzają co innego.

   5
   0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).