Oceń radnego: Bałdyga ponownie najgorszy!

181 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepsza okazała się Karolina Książek, najgorszy Edward Bałdyga.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Bałdyga ponownie najgorszy!”

 1. Kompetentny pisze:

  Drodzy Wyborcy, czas na referendum. Odwołać i tyle w temacie !

  20
  2
 2. Sledzik-edzik pisze:

  Skąd masz super broszkę? Cynizm i pośmiewisko! Tragedia urzędu !

  13
  1
 3. Balbina pisze:

  Szkoda że tu jest ocenianie tylko radnych, przydałaby sie ocena urzędników,choćby tych na stanowiskach. Ich kompetencji, zachowań, traktowania ludzi. To by było ciekawe! Panie redaktor, pomyśl pan!

  6
  0
  • Kompetentny pisze:

   Popieram w 100% !!! Ale jak przyjdzie Nowe rozdanie mamy nadzieje, że będą zmiany. Powodzenia

   6
   1
 4. Z Hutek pisze:

  Edziu chłopie co Ty tutaj robisz

  7
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).