Oceń radnego: Bałdyga najgorszy!

385 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepsza okazała się Karolina Książek, najgorszy Edward Bałdyga.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Bałdyga najgorszy!”

 1. Fred Flinston pisze:

  Dajcie już spokój Panu Edwardowi. Zagłosujcie chociaż raz na jego korzyść bo chłopu się cały czas odbija.

  0
  8
 2. z Hutek pisze:

  Po co pisać wszyscy wiedzą jak jest

  10
  0
 3. Huciok pisze:

  Natychmiast go przegonić z Hutek . Dosyć mamienia strazaków i smakoszy pod sklepem Zosi . Razem z wójtem robią złą robotę dla nas.

  46
  0
 4. Obywatel pisze:

  Przewodniczący Bałdyga, przed kamerami telewizyjnymi (POLSAT) mówiłeś, że jesteś oburzony, jak można było wydać zgodę na taką smrodliwą inwestycję jak Oczyszczalnia cieków rybnych, dołożyłeś się do kontrraportu przeciwko tej budowie – ok, jako mieszkaniec pokazujesz się z tej „dobrej”strony.
  Co zrobiłeś jako Przewodniczący Rady Gminy ?!
  Będziesz miał odwagę spotkać się z mieszkańcami Hutek i pokazać co zrobiłeś Ty sam, czy dalej będziesz czekać na rozwój wydarzeń, aby w odpowiedniej chwili doczepić się do innych ?!
  Przewodniczący, masz jaja czy dalej będziesz się ukrywał za plecami Wójta i Inwestora ?

  14
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).