Oceń radnego: Bałdyga najgorszy!

385 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepsza okazała się Karolina Książek, najgorszy Edward Bałdyga.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.



Kategorie:

5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Bałdyga najgorszy!”

 1. Fred Flinston pisze:

  Dajcie już spokój Panu Edwardowi. Zagłosujcie chociaż raz na jego korzyść bo chłopu się cały czas odbija.

  0
  8
 2. z Hutek pisze:

  Po co pisać wszyscy wiedzą jak jest

  10
  0
 3. Huciok pisze:

  Natychmiast go przegonić z Hutek . Dosyć mamienia strazaków i smakoszy pod sklepem Zosi . Razem z wójtem robią złą robotę dla nas.

  46
  0
 4. Obywatel pisze:

  Przewodniczący Bałdyga, przed kamerami telewizyjnymi (POLSAT) mówiłeś, że jesteś oburzony, jak można było wydać zgodę na taką smrodliwą inwestycję jak Oczyszczalnia cieków rybnych, dołożyłeś się do kontrraportu przeciwko tej budowie – ok, jako mieszkaniec pokazujesz się z tej „dobrej”strony.
  Co zrobiłeś jako Przewodniczący Rady Gminy ?!
  Będziesz miał odwagę spotkać się z mieszkańcami Hutek i pokazać co zrobiłeś Ty sam, czy dalej będziesz czekać na rozwój wydarzeń, aby w odpowiedniej chwili doczepić się do innych ?!
  Przewodniczący, masz jaja czy dalej będziesz się ukrywał za plecami Wójta i Inwestora ?

  14
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).