Oceń radnego: Bałdyga najgorszy!

478 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Marcin Poleszczuk, najgorszy Edward Bałdyga.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Bałdyga najgorszy!”

 1. Obywatel pisze:

  Panie Gąsiorski, znowu ta gęba.
  Zdjęcie stare, trzeba było dać to z ostatnich dni, aby wszyscy zobaczyli jak wygląda przewodniczący Rady Gminy.
  Na niedzielnym spotkaniu przed kamerami TVP info, aż żal było patrzeć, jak stał bidulek z boku, nikt go nie podtrzymywał, tak skromnie ubrany, taki jakiś szary, bałem się że upadnie tak licho wyglądał.
  Może w desperacji nic nie pił od rana, tak przykro że aż wcale.

  6
  2
 2. Gosc pisze:

  Fakt źle wygląda nasz przewodniczący wodzostwo nie służy ta kampania nadszarpnela wątroby i trzustki chyba tez trzeba by było może na jakie badania go wysłać jeszcze nie zdążymy tym domem w górach się nacieszyć biedaczysko

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).