Oceń radnego: Andrzej Janik najlepszy

177 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Andrzej Janik, najgorszy Janusz Benesz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.

4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Andrzej Janik najlepszy”

1. Naprawdę Niezależny Redaktor pisze:

Kiedy nowe zdjęcia radnych. Wybory miesiace temu były a dalej w tle Górniak (dzięki Bogu go nie wybrali, 4 miejsce w Rekszowicach suweren zdecydował), Bula też już nie jest. Na miejscu tej pani bym już zaskarżył bo już nie jest osobą publiczną. Nowych jeszcze nie ma. Gąsior do roboty a jak nie masz co robić to ja ci zaraz robotę znajdę. Trzeba znaku 3,5t poszukac.

2. Górniak Stanisław pisze:

Gdzie tam widzisz Górniaka? Jeśli przykrzy Ci się bez Górniaka, to zapraszam na kawę.
    Co do wyborów , to Boga do tego nie mieszaj bo Bóg tam miał najmniejszy wpływ.
    Wesołych świąt i zdrówka życzę.