Nowy przypadek koronawirusa w Konopiskach

Służby Wojewody Śląskiego w Katowicach podały najnowsze dane odnośnie koronawirusa. Niestety, jest kolejny przypadek zakażenia w gminie Konopiska. To młoda kobieta, mieszkanka Konopisk.

To obecnie trzeci aktywny przypadek zakażenia w gminie Konopiska.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Nowy przypadek koronawirusa w Konopiskach”

  1. ?? pisze:

    Ciekawe czy była na wyborach??

    1
    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).