Nowy przypadek koronawirusa w Konopiskach

Sanepid w Częstochowie podał najnowsze dane odnośnie koronawirusa. Niestety, jest kolejny przypadek zakażenia w Konopiskach.

To obecnie czwarty aktywny przypadek zakażenia w gminie Konopiska. Dziś też mamy informację, że jedna osoba wyzdrowiała.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Nowy przypadek koronawirusa w Konopiskach”

  1. KotKrystian pisze:

    Proszę pisać czy w Konopiskach czy w innej wsi

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).