Nowy przypadek koronawirusa w gminie Konopiska

Sanepid w Częstochowie podał najnowsze dane odnośnie koronawirusa. Niestety, jest kolejny przypadek zakażenia koronawirusem w gminie Konopiska. Osoba ta przebywa w izolacji domowej.

Obecnie w gminie jest 16. aktywnych przypadków zakażenia koronawirusem.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).