Nowy przypadek koronawirusa w gminie Konopiska

Sanepid w Częstochowie podał najnowsze dane odnośnie koronawirusa. Niestety, jest kolejny przypadek zakażenia w gminie Konopiska.

To obecnie czwarty aktywny przypadek zakażenia w gminie Konopiska. Osiem osób przebywa również w kwarantannie domowej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).