Nowy przypadek koronawirusa w gminie Konopiska

Sanepid w Częstochowie poinformował o nowym przypadku zakażenia koronawirusem w gminie Konopiska. Obecnie w gminie są dwa aktywne przypadki koronawirusa.

Nie mam więcej informacji w tym zakresie.

Uważajcie na siebie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).