Nowy harmonogram wywozu odpadów komunalnych w gminie Konopiska

Urząd Gminy Konopiska przedstawił nowy harmonogram wywozu odpadów komunalnych z posesji gminy Konopiska, na kwiecień, maj i czerwiec 2021 roku.

Z harmonogramem można zapoznać się poniżej.

4 odpowiedzi na “Nowy harmonogram wywozu odpadów komunalnych w gminie Konopiska”

1. Maja pisze:

Popiół ostatni raz odebrany w kwietniu , brawo Bracia Strach, należą się podwyżki za opłaty śmieciowe. To za co my płacimy co miesiąc opłatę ,za to żeby popiół składować na podwórku. Ale bioodpady 2 razy w miesiącu. Firma dramat zawsze jakieś problemy.

2. Jsz pisze:

Kto dodaje takie zdjęcie? Urzędnik z gminy?

3. Obatel pisze:

Pierwszy raz jestem zaskoczony na plus przez gminę ! Dwa razy w miesiącu odbiór komunalki. SZOK !!! Latem byłem przyzwyczajony do hodowli larwy much w kontenerze. Teraz tego nie będzie ? SZOK SZOK

4. To ja pisze:

Teraz wiadomo dlaczego będzie drożej. Pięć razy w miesiącu trzeba będzie pamiętać o wystawianiu różnych śmieci!