Nowy harmonogram wywozu odpadów komunalnych w gminie Konopiska

Urząd Gminy Konopiska przedstawił nowy harmonogram wywozu odpadów komunalnych z posesji gminy Konopiska, na kwiecień, maj i czerwiec 2021 roku.

Z harmonogramem można zapoznać się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

4 odpowiedzi na “Nowy harmonogram wywozu odpadów komunalnych w gminie Konopiska”

 1. Maja pisze:

  Popiół ostatni raz odebrany w kwietniu , brawo Bracia Strach, należą się podwyżki za opłaty śmieciowe. To za co my płacimy co miesiąc opłatę ,za to żeby popiół składować na podwórku. Ale bioodpady 2 razy w miesiącu. Firma dramat zawsze jakieś problemy.

  18
  3
 2. Jsz pisze:

  Kto dodaje takie zdjęcie? Urzędnik z gminy?

  2
  2
 3. Obatel pisze:

  Pierwszy raz jestem zaskoczony na plus przez gminę ! Dwa razy w miesiącu odbiór komunalki. SZOK !!! Latem byłem przyzwyczajony do hodowli larwy much w kontenerze. Teraz tego nie będzie ? SZOK SZOK

  3
  5
 4. To ja pisze:

  Teraz wiadomo dlaczego będzie drożej. Pięć razy w miesiącu trzeba będzie pamiętać o wystawianiu różnych śmieci!

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).