Nowy harmonogram wywozu odpadów komunalnych w gminie Konopiska

Urząd Gminy Konopiska przedstawił nowy harmonogram wywozu odpadów komunalnych z posesji gminy Konopiska, na lipiec, sierpień i wrzesień 2021 roku.

Z harmonogramem można zapoznać się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

3 odpowiedzi na “Nowy harmonogram wywozu odpadów komunalnych w gminie Konopiska”

 1. ewa25.60 pisze:

  Ludzie palą w piecach cały rok na wsi nie ma sezonu grzewczego tak jak w mieście .Palą bo mają swoje piece ,by się ogrzać gdy wiosna lub lato są chłodne lub do podgrzewania wody do mycia .Gmina nie wzieła tych aspektów pod uwagę i co zrobić z tym popiołem wywieżć do lasu lub składować w workach aż gmina raczy odebrać w wyznaczonym terminie ,komuś kto jest odpowiedzialny za odbiór popiołu brakło podstawowej wiedzy .Proszę o odbiór popiołu raz w miesiącu ,zamiast odbiór 2 razy w miesiącu odpadów komunalnych

  6
  4
  • obatel pisze:

   A ja nie posiadam takiego pieca jak ma ewa 25.60 ,w którym mogę spalać odpady komunalne się dogrzać latem !!!!
   I mnie bardzo odpowiada odbiór komunalk 2 razy w miesiącu. Nie muszę przynajmniej śmieci w koszu nogą upychać.

   4
   1
  • luki pisze:

   No super!!!
   Lepiej puszczać śmieci przez komin, bo trzeba się dogrzać latem, niż uczciwie wyrzucić do konenera.

   4
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).