Nowy harmonogram wywozu odpadów komunalnych w gminie Konopiska

Urząd Gminy Konopiska przedstawił nowy harmonogram wywozu odpadów komunalnych z posesji gminy Konopiska, na lipiec, sierpień i wrzesień 2021 roku.

Z harmonogramem można zapoznać się poniżej.

3 odpowiedzi na “Nowy harmonogram wywozu odpadów komunalnych w gminie Konopiska”

1. ewa25.60 pisze:

• obatel pisze:

A ja nie posiadam takiego pieca jak ma ewa 25.60 ,w którym mogę spalać odpady komunalne się dogrzać latem !!!!
      I mnie bardzo odpowiada odbiór komunalk 2 razy w miesiącu. Nie muszę przynajmniej śmieci w koszu nogą upychać.

• luki pisze:

No super!!!
      Lepiej puszczać śmieci przez komin, bo trzeba się dogrzać latem, niż uczciwie wyrzucić do konenera.