Nowa ulica w Konopiskach

Podczas wczorajszej sesji Rada Gminy Konopiska, radni podjęli uchwałę w sprawie nadania nowej ulicy Księdza Kapelana Sławomira Kaczmarka w Konopiskach. Ulica ta zlokalizowana jest na dz. nr ewid. 1573 obręb Konopiska, pomiędzy ul. Częstochowską a ul. Lipową.

Szczegóły znajdują się w uchwale poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

14 odpowiedzi na “Nowa ulica w Konopiskach”

 1. Ministrant pisze:

  To chyba jakiś żart…

  43
  3
 2. xD pisze:

  A czym ksiądz sobie zasłużył na własną ulicę? Ruchaniem babki z Ceresty?

  58
  8
  • Konopielka pisze:

   Oooo ktoś tu za materac robił że wszystko wie 😁

   7
   25
  • Mieszkaniec pisze:

   Panie/Pani „xD”
   Rada na przyszłość: jeżeli nie mam nic sensownego do napisania, to NIE piszę. Do tego radzę nauczyć się większego szacunku do ludzi i pokory.

   8
   20
 3. Obatel pisze:

  Żona i dzieci uhonorowanego dziękują za ten zaszczyt dla wsi.

  34
  2
 4. pola pisze:

  bardzo dzekujemy Wojtow radze gmny wspanaly wybor

  7
  22
 5. Masakra pisze:

  Wstyd, człowiek ten wiele złego zrobił nie był księdzem z powołania. Nic nie robił z głębi serca, wszędzie szukał korzyści, tylko wtedy był dobry dla parafian. Nie miał Boga w sercu i potrafił odmawiać ludziom sakramentów. Dla mnie nie zasługuje bo był zły…. Wstyd dla gminy.

  36
  4
 6. Anka pisze:

  Myślę, że nie tylko ja poczułam, że ta uchwała to jak naplucie wielu ludziom w twarz… Przy tak powszechnej wiedzy o poczynaniach tego „księdza” to po prostu zagranie poniżej wszelkiej krytyki. Wstyd.

  32
  3
 7. pola pisze:

  najwecej maja do gadana te ludzska ktorzy ne chodzll do koscola no ale mentalnosc ludzka jest nezbadana jak wyrok boske nawet ne potrafce uszanowac zmarlego

  6
  18
  • mieszkaniec pisze:

   bo widzisz ja i wielu innych chodziliśmy do szkoły uczyć się poprawnie pisać. A ty jak widać tylko do kościoła pseudo księdza wysłuchiwać. I tak oto zabłysnął twój „gramatycznie poprawny” kościelny komentarz. A przy okazji: ciężko uszanować zmarłego, jak on sam za życia się nie szanował.

   8
   2
 8. igła pisze:

  Każdy ma prawo do własnego zdania, co ma do tego chodzenie do kościoła, gdzie jest napisane że należy chodzić. ” Ludziska” którzy chodzą do kościoła powinni mieć lepsze rozeznanie, patrz autor powyższego wpisu.

  16
  2
 9. Piter pisze:

  Żenada, a może rada zajęła by się nadawaniem nazw ulic w poszczególnych wioskach takich jak Wąsosz, Łaziec, Ŕekszowice, Korzonek i wiele innych które nie mają nazw ulic…..
  Aż czasem wstyd w kwestionariuszach pisać lub tłumaczyć komuś że nie ma nazwy ulicy, poz tym wielu przypadkach trzeba po prostu wpisać nazwę ulicy i trzeba wymyślać co by wpisać…
  Dramat.
  Zajmijcie się w końcu czymś istotnym a nie pierdołami bo chyba na biciu piany polega praca w gminie…

  20
  2
 10. Wędrowiec pisze:

  Rada gminy to jest jakiś żart.. pamiętajcie o tym przy następnych wyborach.. teraz to polecieli na ostro…serio nie zasiada tam nikt kto by mógł wstać i wyśmiać ich prosto w twarz? Kto wymyśla takie chore pomysły?

  7
  1
 11. Piter pisze:

  Proszę opublikować kto z radnych w jaki sposób głosował w tej sprawie.

  6
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).