Nikt się nie wyłamał. Jerzy Żurek z wotum zaufania i absolutorium

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Konopiska, radni głosowali w sprawie udzielenia absolutorium dla Wójta Gminy Konopiska za 2020 rok oraz w sprawie udzielenia Wójtowi Gminy Konopiska wotum zaufania.

Wójt Jerzy Żurek musi być wspaniałym wójtem dla swoich radnych, bo jednogłośnie w sprawie wotum zaufania i absolutorium głosowali za.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

12 odpowiedzi na “Nikt się nie wyłamał. Jerzy Żurek z wotum zaufania i absolutorium”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Nie ma zaskoczenia bo kto niby mial się wyłamać Pan karze sługa musi Temu Wojtowi to nie ma czego gratulować chyba że nierostwa i jakalstwa

  18
  0
 2. Janusz pisze:

  Świnie przy korycie…

  17
  0
 3. Lolek pisze:

  Ave, Cezar!”Totalitario” …

  10
  0
 4. Aka pisze:

  Proszę Państwa!
  Na tej sesji w części IV posłuchajcie od 50 min. – są wypowiedzi Wójta i Radnego Chudzika n/t oczyszczalni w Hutkach.
  To oburzające co mówią. Pan Chudzik jako ekspert – nie ma pojęcia o sprawie. Mówi się juz tylko o kasie, wymyślonej kwocie , o skażeniu naszej gminy cisza.

  12
  0
  • Gosia pisze:

   Przeraża brak kompetencji że strony radnego powiatu Osoba piastująca mandat mówi to obce osoby… O ludziach którzy pobrali kredyty i płacą podatki jako mieszkańcy Gminy Konopiska i dobrze płacą Panie radny! Co do podatków płaconych przez inwestora to tylko nieruchomości bo działalność to zarejestrowana w innej Gminie. Panie Chudzik Pan się zajmje Aleksandria i zabierze sobie pod swoje okna oczyszczalnie skoro taka dobra inwestycja. Skoro wójt taki dobry gospodarz to zabierz Pan sobie i wójta chociażby do obiektu sali tej nowo wybudowanej! Łapy precz od Hutek u siebie sobie szamba zakładać. U nas nie ma co liczyć na profity.

   14
   0
 5. zdegustowany pisze:

  To że wójt otrzymał wotum zaufania to nie dziwi bo jaki wójt tacy radni. Dla nas nic ciekawego jeszcze nie zrobił, jedynie pilnuje swoich interesów. a radni za nic nie potrafią zadbać o rozwój gminy, brak jakichkolwiek inicjatyw . To jest tragedia w ich wykonaniu. Wójt buduje budynek dla biednych mieszkanców w miejscu gdzie bedą oni skazani na izolacje społeczną. A budynek w centrum Konopisk chce przeznaczyć do wyburzenia, bo nic innego nie potrafi z nim zrobic. A moze by tak jaśnie pan wójt wziął przykład z budynku plebani i zaczął trzeżwo myśleć jak pięknie można ze starego zrobić super piękny obiekt jak stało się z plebanią. To że wojt ma pomysł wyburzyć ten budynek i na jego miejsce zrobic rondo to chyba nikt o zdrowych zmysłach nie wpadłby na taki pomysł. nigdzie nie wprowadza sie ruchu samochodowego do centrum miejscowości tylko buduje sie obwodnice. A wójt swoim genialnym pomysłem chce całkowicie zniszczyć centrum Konopisk . Brawo wójcie ! Może jest jeszcze czas na opamiętanie i pozostawienie historycznych budynków dla następnych pokoleń. A może nowy wójt w następnej kadencji lepiej zagospodaruje ten teren . Wojcie czas iśc na zasłużoną emeryturę , zostawić pole działania dla młodych!!!!

  12
  0
 6. Obywatel pisze:

  Ludzie dlaczego się dziwicie, Radni bezradni zostali tak ustawieni przez Przewodniczącego żeby mogli obaj z wójtem dokończyć swoje szemrane interesy, bo za 2,5 roku już ich tu nie będzie, uciekną jak szczury z tonącego okrętu.
  Dziwić powinna postawa Radnego Chudzika, czyżby był zamieszany w ten śmierdzący biznes ? Ciekawe ilu jeszcze z tej „elitarnej” gminnej kasty biznesmenów, jest umoczonych w tej śmierdzącej inwestycji, bo że są to pewne, tylko nie wszyscy.
  Kto tym kierował i kieruje nadal, z tylnego siedzenia jak zwykle, krąg się zawęża, a strach zaczyna im portkami trząść, bo jak Inwestor całkiem popłynie za dwa lata jak przegra wszystkie procesy, to sypnie nazwiskami, o czym powszechnie wiadomo.
  Tylko patrzeć jak zaraz napisze jakaś oświecona osoba „co wybraliśta to mata”, no mata, zrobimy im szacha mata za dwa lata z hakiem.

  12
  0
 7. Konopielma pisze:

  Uboga nasza gmina nie ma prawdziwego gospodarza radni sługusy wiernie trwają przy nieudolnym wojcie. Pan Chudzik jak widać tez chwali bezradność zle rządy nikomu nie przeszkadza że gmina ubożeje popada w głęboki zastój ze na Palyszu śmierdzi że dziwne rzeczy tam się nocą dzieją Może ten socjal to przy wysypisku budują żeby ludzie strozowali aby tych różnych podejrzanych smierdzacym transportów nie było! Pan Chudzik twierdzi że gmina nie najgorzej stoi finansowo ups nie pyta o inwestycje? I mówi że oczyszczalnia w Hutkach dobra a sądy mówią co innego…
  Decyzje i pozwolenia cofnięte a Oni razem z Panem wójtem mówią że i tak będzie oczyszczalnia Ja się pytam co im tak
  zależy na tej oczyszczalni? Panie radny powiatowy jeszcze Panu mało może już czas odpocząć od zarządzania gminą?

  11
  0
  • Marysia pisze:

   Radny powiatowy zmienił front?!nagle trąbi że gmina stoi dobrze finansowo?! Przy takim zadłużeniu budżetu i niemal żadnych inwestycjach?! Ma pojęcie o finansach jak przysłowiowa świnia o gwiazdach! A wy go ciągle wybieracie do powiatu na radnego! Jak tak mówi to pewnie faktycznie ma w tym jakiś interes. Niech miesza w Aleksandrii i odczepi się od Hutek. Wstrętny, złośliwy mąciwoda!

   6
   0
 8. Andrzej pisze:

  Konopiska za czasów Żurka to pasmo licznych niepowodzeń i tragicznego w skutkach zarządzania gminą. Miała być oczyszczalnia, kanalizacja w Aleksandri i nic z tego nie wyszło, tylko około 0,5 miliona złotych poszło na straty. W Aleksandri nowych domów przybywa jak grzybów po deszczu a kanalizacji zero. Aleksandria ma jej tylko tyle co wybudował poprzedni wójt. Wielki plac budowy w Aleksandri za chwile stanie się wielkim szambem. Tak wygląda ochrona środowiska w wydaniu wójta. Zresztą nie tylko to, bo wysypisko śmieci na Pałyszu tez woła o pomstę.Czy to prawda że z całego kraju wozili płynne odpady z oczyszczalni na wysypisko w Pałyszu i dlatego tak śmierdziało?. Takich odpadów nikt nie chce przyjmować, ale jak na to zareagował wójt? Można się domyślać i wniosek z tego jest jak zależy wójtowi na mieszkańcach. O radnych pisać mi się nie chce bo to w większości dyletanci, nie potrafiący realnie oceniać potrzeb mieszkańców i kreować rozwój gminy. A powiedzenie „co wybraliśta to mata”to tylko świadczy o wyborcach a szczególnie Hutek i Rększowic.

  11
  0
  • Z Hutek pisze:

   Jak to Aleksandria bez kanalizacji Panie Chudzik Pan ekspert od ochrony środowiska a tu takie problemy w rodzimych stronach do roboty a nie promować Smierdzaca oczyszczalnie w Hutkach Panie radny Pan popyta czemu śmierdzi na Palyszu i kto się zgadza na to aby zwożono smród do fajnej Pana gminy

   11
   0
  • Obserwator pisze:

   Andrzej, bo to prawda! „jak wybieracie tak macie”! Ileż ludzi tu pisało,ja też, przestrzegało,bo przecież było wiadomo po pierwszej kadencji co ten wójt sobą reprezentuje, a i tak tak wielu uwierzyło w jego obietnice bez pokrycia. I nie tylko jak piszesz w Rększowicach i Hutkach! W Aleksandrii wciąż ci sami radni bezradni, skłócają tylko ludzi z innych wsi i wciąż żądania, w Wąsoszu też dożywotni radni. A radni z Konopisk? co zrobili dla wsi? szczerbak tylko się ustawił i nic nie robi, radna dużo krzyczała jak była związkowcem,a teraz? Nic.dietka leci. Nie chce Wam się pomyśleć, dla świętego spokoju, a niech będą ci sami, a co tam! A potem pretensje! Do kogo? do siebie….

   9
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).