Reklama Jerzy Socha - kandydat na Wójta Gminy Konopiska
Niepełnosprawni mogą głosować. Czy wszyscy zagłosują w Hutkach?

Państwowa Komisja Wyborcza poinformowała o uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych. Pamiętacie w ostatnich wyborach samorządowych, w którym okręgu wyborczym głosowały osoby niepełnosprawne? Pamiętacie to zwożenie ludzi do jednego lokalu, by wygrać wybory?

Czy w tym roku będzie tak samo? Czy znowu osoby niekompetentne wykorzystają osoby niepełnosprawne do oddania głosów?

Trzeba się nad tym mocno zastanowić.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

13 odpowiedzi na “Niepełnosprawni mogą głosować. Czy wszyscy zagłosują w Hutkach?”

 1. Paweł Nowak napisał(a):

  no jasne bo edek oto zadba

  40
  7
 2. Wyborca napisał(a):

  Ciekawe czy znowu za wódeczkę czy za co innego

  22
  5
 3. asior napisał(a):

  Edziuk specjalista od wygrywania. Czyzby on imał się takich haniebnych sposobów pozyskania głosów wyborcy?

  14
  5
 4. panicz napisał(a):

  Panie Edku czto prawda zebył pan z osobami z prometeusa i swoją małzonka za pieniądze gminne na wakacjach we Włoszech?

  13
  2
 5. z Hutek 2 napisał(a):

  Baldygarnia oparta na tytułach nie czystych grach wykorzystaniu niepełnosprawnych i wodeczki mam nadzieje ze niepełnosprawni ich opiekunowie strażacy i koła gospodyn przejrzałem na oczy i w końcu nie będą na to leserstwo głosować

  14
  1
 6. Hutka napisał(a):

  Bałdygarnia opanowała Hutki, a ludzi uważają tylko do zaspokojenia ich potrzeb. Z tym trzeba skończyć.

  14
  2
  • Basia napisał(a):

   to zalezy tylko od Was na kogo zagłosujecie! widzę, że Pan Edek startuje do rady gminy a żona do rady powiatu! To się chcą ustawić! Ano, to zobaczymy czy Hutki potrafią myśleć!

   5
   1
 7. gienek napisał(a):

  Nie ważne czy i nie ważne za co. Ważne aby Edek był i Żurek przy misce którą Waldek chętnie wyczyści do zera w imię dobra dla niepełnosprawnych

  11
  3
  • Balbina napisał(a):

   gienek, masz sto procent racji! Co ten Waldek tu szuka? przecież mieszka w Czewie? buntuje tylko Edka! A głosujących to nie tylko na Hutki zwożą, radny z Wygody też ponoć dowoził wszystkich z rodzinki żeby tylko na niego zagłosowali.

   10
   3
 8. Wyborca napisał(a):

  Pozbylu się go z miasta. Nikt nie pozwolił na prywate i kolesiostwo. Miesza i wici puszcza na wsi bo tu lud cichy. Płaci i cicho siedzi. Ale wszystkim to pasuje. A co z sumieniem. Może Pani Skarbnik odpowie na kogo nie dotkniętego niepełnosprawnością idzie kasa, jakie faktury są wystawiane i jak wielki sponsoring wasylowi placicie. Macie szansę przerwać ten proceder. Ale żalić się potraficie a jaj wam brak. Nie okradajcie swoich dzieci.

  10
  1
 9. Strażak napisał(a):

  Basia dobrze pisze, ale jak zagłosuje OSP Hutki to tego nie wiadomo! Może być że majom klapki na oczach nie na nogach!

  7
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).