Nie będzie uroczystości związanych z jubileuszem długoletniego pożycia małżeńskiego

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Konopiskach poinformował, że w bieżącym roku uroczystość związana z Jubileuszem za długoletnie pożycie małżeńskie nie odbędzie się z powodu panującej sytuacji związanej z pandemią.

Małżeństwa, które zgłosiły Jubileusz będą informowane o ewentualnym terminie uroczystości.Kategorie:

3 odpowiedzi na “Nie będzie uroczystości związanych z jubileuszem długoletniego pożycia małżeńskiego”

 1. Eurydyka pisze:

  Informacja, aktualna, skopiowana, natomiast zdjęcie ARCHIWALNE!!!!!!!!!

  3
  0
  • Sąsiadka pisze:

   Eurydyka, a co? Miało być aktualne? z uroczystości, której nie ma….zastanów się kobieto co za bzdury piszesz

   0
   0
 2. gość pisze:

  no i gdzie się Żurek teraz napije i pobawi, za nasze

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).