Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Konopiskach poinformował, że w bieżącym roku uroczystość związana z Jubileuszem za długoletnie pożycie małżeńskie nie odbędzie się z powodu panującej sytuacji związanej z pandemią.

Małżeństwa, które zgłosiły Jubileusz będą informowane o ewentualnym terminie uroczystości.

3 odpowiedzi na “Nie będzie uroczystości związanych z jubileuszem długoletniego pożycia małżeńskiego”

1. Eurydyka pisze:

Informacja, aktualna, skopiowana, natomiast zdjęcie ARCHIWALNE!!!!!!!!!

• Sąsiadka pisze:

Eurydyka, a co? Miało być aktualne? z uroczystości, której nie ma….zastanów się kobieto co za bzdury piszesz

2. gość pisze:

no i gdzie się Żurek teraz napije i pobawi, za nasze