Nie będzie Dni Gminy Konopiska 2019? Gmina nie ma pieniędzy?

Zła wiadomość dla wszystkich Mieszkańców. Z nieoficjalnych informacji dowiedziałem się, że tegorocznych Dni Gminy Konopiska nie będzie. Mam nadzieję, że jest to „fake news” i ta informacja nie okaże się prawdą. Moi informatorzy poinformowali mnie, że gmina nie ma środków finansowych przeznaczonych na ten cel.

Mam nadzieję, że ta informacja nie okaże się prawdziwa. Najpewniej przekonamy się o tym w najbliższym czasie.

PAWEŁ GĄSIORSKI



Kategorie:

10 odpowiedzi na “Nie będzie Dni Gminy Konopiska 2019? Gmina nie ma pieniędzy?”

 1. Obserwator centrum pisze:

  Tak nie bardzo co roku robić i nagle dupa.
  2018r. Zawalił pogodą w dużej mierze oraz gwiazdami drugiego dnia.
  A jeszcze chyba były dni gminy Poraj więc Ci ludzie nie wiedzieli gdzie lepiej jechać.
  Pierwszego dnia na Poparzaonych przyszło dużo osób, więc też kwestia gwiazd 😉
  Pożyjemy, zobaczymy

  12
  1
 2. Ja pisze:

  No tak nie ma pieniędzy A na sponsoring włokniarza sie znalazły A może oszczędzaj na budowę hali sportowej np w rekszowice teraz

  12
  4
  • Rększowiczka pisze:

   Panie wójcie kiedy będzie rozpoczęta budowa obiecanej w kampanii wyborczej hali sportowej w Rekszowicach?

   16
   3
  • Obywatel pisze:

   Najpierw inwestycje które gwarantował, jak to pisał Przewodniczący na ulotce wyborczej przed II turą wyborów, czyli Oczyszczalnia ścieków rybnych, a dopiero jak będą pieniądze (czyli nigdy), obietnice wyborcze.

   7
   2
 3. xxx pisze:

  A może będzie Wójtem Roku 2018 ,ciekawe ile osób by zagłosowało .

  12
  2
 4. z Hutek pisze:

  Dni Konopisk może i nie będzie trudno Oczyszczalnia się buduje w Hutkach pomimo protestu i prób zatrzymania inwestor buduje władze nie zatrzymują. Mam nadzieje ze ktoś kiedyś tych ludzi rozliczy! Hutki nie ulegną wpływa i nadal będą walczyć z ta chora inwestycja. Panie wojcie dlaczego Pan daje pozwolenie na wjazd do Hutek tym ciezarowym autom. Dlaczego Pan nie zatrzyma tej inwestycji malo Panu podstaw? A teraz pytanie z innej beczki co z przywróceniem transportu publicznego Kłobuck podejmuje juz stosowne kroki co z Konopiska mi nadal średniowiecze? Obiecał Pan rozmowy z PKS gdzie i kiedy? Panie wojcie może Pan coś czy nie może?

  21
  7
  • Obywatel pisze:

   Wójcie Żurek, przed kamerami telewizyjnymi mówiłeś że 8 marca masz dostać odpowiedź z SKO jak zatrzymać budowę, dzisiaj jest 13 i co ?

   20
   2
 5. Obywatel pisze:

  Jeżeli to prawda, to tym bardziej konieczne jest odwołanie Wójta i Rady Gminy we wrześniu.

  21
  4
  • mieszkaniec pisze:

   Wójta interesuje tylko tam gdzie można kasę zarobic. Zaczyna wysprzedawać majątek gminy. Wie , że jego rządy zbliżają się do końca. Hutki zapomnijcie o jakiejkolwiek pomocy od niego.

   15
   3
 6. Konopiska5 pisze:

  Może by Blacha2115 wystąpił na Dniach Konopisk :) mieszkańcy byliby zadowoleni 😊😍

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).