Narodowe Święto Niepodległości w Konopiskach

W poniedziałek 11 listopada w Konopiskach odbędą się gminne uroczystości Narodowego Święta Niepodległości. Szczegóły znajdziecie na plakacie wydarzenia.Kategorie:

2 odpowiedzi na “Narodowe Święto Niepodległości w Konopiskach”

  1. pa pisze:

    A jak ktoś nie jest katolikiem, a jest Polakiem i polskim patriotą, to jaką ofertę ma dla niego gmina?

    7
    1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).