Najpierw podnieśli opłatę za śmieci, teraz czas na podatek od nieruchomości!

Najpierw radni na wniosek wójta podnieśli opłaty za śmieci, teraz kolej na podatek od nieruchomości. M.in. w tej sprawie odbędzie się jutro sesja Rady Gminy Konopiska w w Gminnej Hali Sportowej.

Początek o godz. 13:00.

porządek obrad:
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
2. Ustalenie porządku obrad.
3. Przyjęcie protokołów z XXIII i XXIV Sesji Rady Gminy.
4. Sprawozdanie Wójta Gminy z działalności w okresie między sesjami.
5. Podjęcie uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Konopiska – przedłużenie ulicy Stawowej”.
6. Podjęcie uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Konopiska – Ulica Jowisza”.
7. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Konopiska.
8. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do zmiany Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Konopiska.
9. Podjęcie uchwały w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości na 2021 rok.
10. Podjęcie uchwały w sprawie określenia stawek w podatku od środków transportowych na rok 2021.
11. Podjęcie uchwały w sprawie opłaty targowej.
12. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Konopiska na lata 2020-2030.
13. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Konopiska na 2020 rok.
14. Sprawy różne i zapytania.
15. Zakończenie obrad.

6 odpowiedzi na “Najpierw podnieśli opłatę za śmieci, teraz czas na podatek od nieruchomości!”

1. INSPEKTOR pisze:

Tak teraz jest w każdej gminie. Nie ma pieniędzy w kasie, to trzeba je zdobyć a jak wiadomo najłatwiej jest ….. wiecie gdzie

2. Janusz pisze:

Chcieliście swój pis-uar, to teraz macie…

3. MIESZKANIEC pisze:

A LAMPA NA KOŃCU ULICY LEŚNEJ W ALEKSANDRII JEST ZEPSUTA JUŻ ZE DWA MIESIĄCE RADNI SIĘ NIE INTERESUJĄ SPRAWAMI MIESZKAŃCÓW TYLKO JAK OPŁATY NAM PODNIEŚĆ

• punisher pisze:

Witam,
      Nasi wspaniali radni potrafią naprawdę wiele:
      1. Podnieść sobie samemu diety i apanaże;
      2. Pobierać przyznane sobie samemu diety i apanaże;
      3. Mieszkańcom też potrafią podnieść(żeby nie było):
      a) opłaty i podatki
      b) poziom irytacji i zdenerwowania;
      3. Podnosić rękę w „odpowiednim” momencie i nacisnąć przycisk podczas głosowań;
      4. „Walczyć” w obronie mieszkańców p-ko niekorzystnym inwestycjom – np. oczyszczalnia w Hutkach.
      5. Prawdopodobnie jeszcze potrafią zatrudniać członków swoich rodzin w gminie i gminnych jednostkach
      organizacyjnych.
      6.Wypić i zakąsić (może tu nie wszyscy).
      Ogółem: Znakomici ” fachowcy”
      Pozdrawiam.

4. Kamil pisze:

Bardzo źle że Strachy wygrały zaczną się znowu problemy z odbiorem śmieci. Poprzednia firma zabierała wszystko co się wystawiło bez problemów a tu zaraz zdjęcie i więcej pieprzenia niż co warte. Oczywiście nie zapominajmy ze z ok 90zł stawka wzrosła do 115 złodzieje. Ciagle kłody pod nogi.