Nabór na zajęcia z tańca nowoczesnego

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach w ramach działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego „Bejbi” Konopiska ogłasza nabór dzieci w wieku od 8 – 12 lat na zajęcia z tańca nowoczesnego w piątek 5 lutego 2021r. o godz. 18.00.

Miejsce – Gminna Hala Sportowa w Konopiskach (sala lustrzana).

Więcej informacji pod nr tel. 34 344 19 33. /UG/Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).