Nabór do Orkiestry Dętej OSP Konopiska

Orkiestra Dęta OSP Konopiska ogłasza nabór do szkółki muzycznej. Przesłuchanie odbędzie się w środę 27 marca o godz. 17.00 w Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach.

W razie pytań proszę o kontakt pod nr tel. 607 271 427.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).