Myjnia pod oknami mieszkańców

Były kandydat na radnego wspierany przez Jerzego Żurka w kampanii wyborczej wykupił teren przy „najdroższym chodniku w powiecie” i buduje tam myjnie.

Dzięki wybudowaniu „najdroższego chodnika w powiecie”, myjnia w Konopiskach będzie mieć łatwy dostęp do kanalizacji, co pozwoli wszelkie odpady „spuszczać” bezpośrednio do oczyszczalni.

Gratuluję pomysłu, ale współczuje mieszkańcom pobliskich domów.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

18 odpowiedzi na “Myjnia pod oknami mieszkańców”

 1. Konopielka pisze:

  Bardzo fajnie że ta myjnia będzie, lokalizacja super a co do pobliskich mieszkańców napewno też skorzystają.
  Panie redaktorze musi Pan chyba odpocząć bo się Pan trochę wypalił w pisaniu.

  35
  9
 2. Fred Flonston pisze:

  Kiedy otwarcie bo jade gnojowe na pole wywieźć i musze esioka potem wykopać

  6
  3
  • Gosc pisze:

   Jak ludzie spuszczali szambo do konopki to bylo dobrze ale jak kros robi interes to odrazu jakieś ale hahah…

   Jednym z kluczowych elementów na jaki należy zwrócić uwagę jest działka i jej odpowiednia lokalizacja. Do budowy myjni niezbędna jest teren nadający się pod budowę myjni samochodowej. Musi on spełniać trzy podstawowe kryteria: podłączanie do mediów, atrakcyjna lokalizacja oraz wystarczająca powierzchnia do zbudowania obiektu.

   Najbardziej atrakcyjne lokalizacje do budowy myjni to duże skupiska ludzi oraz ruchliwe drogi takie jak: osiedla domków jednorodzinnych, osiedla mieszkaniowe, usytuowanie przy głównych ulicach lub w pobliżu centrum miasta, skrzyżowaniach, rondach oraz przy obiektach zwiększających atrakcyjność

   12
   8
 3. Mieszkaniec pisze:

  Tak właśnie znajomi Pana Wójta rządzą w gminie Skandal!
  gdzie jest nadzór nad inwestycjami ludzie obudźcie się ściekownia w Hutkach, myjnia w Konopiskach i byle do przodu po trupach

  22
  11
  • Sąsiadka pisze:

   Co chcecie od pana wójta?daliśta mu prawo to se rządzi! musi teraz pospłacać zobowiązania z wyborów za głosy poparcia i przygotować sobie „miękkie lądowanie” na potem. Cały żurek!

   15
   5
  • ~uczciwiec~ pisze:

   A co Pan redaktor powie na to, że jest słabo doinformowany bo myjnie otwiera nie były radny z gminy tylko ktoś kto najmuje od niego działkę. Ja na miejscu właściciela myjni zarządzałabym od Pana redaktora przeprosin i sprostowania.

   11
   3
 4. On pisze:

  Nie przesadzajmy to co zadej inwestycji w gminie nie róbmy myjka samochodowa nie warsztat nie złom nie to może wróćmy do domów z drewna i wypasania krów nie przesadzajmy ze małej myjni samochodowej nie można w miastach są między blokami itp rozumiem jak by to była wielka przemysłowa myjnia lub dla tirów

  24
  9
  • Mieszkaniec pisze:

   Super sprawa przyda się mieszkańcom 😀 a panu pożal się Boże naczelnemu polecam mycie zimną wodą na tej myjące może mu troszkę temperatura opadnie bo jak narazie sądzi w dekiel albo ktoś dobrze opłaca 😂😂😂

   8
   2
 5. Szikaka pisze:

  Taka myjnia w Konopiskach to złoty interes. Za piątke oblecisz całe auto i masz spokój.. nie musisz rozwijać węży na placu czy choćby przepłacać w remizie..

  29
  7
 6. Kamo pisze:

  Ten redaktor to przegina zatrzymał by wszystkie inwestycje to zwykla mała myjka samochodowa fajne by był żetelny i dobry redaktor mógl napisać że powstaje myjka samochodowa i fajne info by było A nie że inwestycja nie dobra bo komuś tam przeszkadza jak tak by my patrzyli to nie było by dróg pracy nic bo każdemu coś tam przeszkadza redaktor pisze coraz gorzej

  13
  17
  • Przyjaciel pisze:

   Kamo gdyby tobie w za płotem pod oknami warczały samochody i to w nocy, okna nie otworzysz bo śmierdzi i hałas,
   nie wszystkie samochody są cichobieżne. A np dziecko chce spać. Ludzie co w was wstąpiło? Za grosz poczucia solidarności. Co musi się stać aby każdemu żyło się coraz lepiej. Jak wilki, warczycie na siebie. Jak was spotka coś podobnego, nikt nie ruszy nawet palcem w waszym problemie.

   17
   12
  • Kamo pisze:

   Tak to dróg nie budujmy bo hałas samochody smog Polak jest taki jedze nazeka dróg nie ma autostrad brak hak budują to byle dalko odemnie najlepiej prze niemcy ludzie to mała myjka mieszkam w mieście i tez mam chałas drogi i śpię tez pochodzę ze wsi i było ciężko ale da się przywyknąć niesty postęp rodzi chałas ale jak by nie to siedzalbyś w ziemince i miałbyś ciszę weźcie się ogarnijcie ludzie przy torach mieszkają koło autostrad itp

   5
   1
 7. zmywak pisze:

  sympatycy myjni , w waszym sąsiedztwie chcielibyście myjnię 24h. Są tereny na Pałyszu, czemu tam nie buduje. każdy mądry jak to nie jego dotyczy.

  19
  5
 8. Aaa pisze:

  Sasiadka za plotem nie bedzie musiala trawy podlewac bo uzytkownicy myjni zrobia to za nia 😉 zazdrosc wam wszystkim tylki sciska, a nie jedna osoba komentujaca negatywnie osobiscie przyjedzie auto myc! Niech sie otwoera jak najszybciej na pewno bede przyjezdzac myc i swoj samochod 😊😊

  9
  28
 9. asd pisze:

  jak umyjesz za tą twoją „piątkę” auto tak jak w remizie to powodzenia :)

  9
  1
 10. Obywatel pisze:

  No taka myjnia w środku wsi Konopiska to postęp, jaka nowoczesność wchodzi do Gminy.
  Centrum Gminy to : market wybudowany na zakręcie, 50 metrów dalej skrzyżowanie przez które od września nie będzie się dało przejechać bo ruszy zjazd z autostrady i wszystko co na Opole i nie tylko, będzie jeździć tędy, jakby było mało TIR-ów od strony Poczesnej.
  Kolejne 50 metrów skrzyżowanie na Piasek przy którym wybudowano myjnię czynną 24 h., pomyślałeś jedne z drugim jak będziesz z niej wyjeżdżał w godzinach 8 – 18, przy takim natężeniu ruchu jaki jest, a świateł nie da się zrobić (tak twierdzi nieudacznik Jerzy Ż.).
  Już widzę tych chętnych na myjnię, mały plac manewrowy, trzy miejsca bez możliwości wyjazdu dookoła (tylko do tyłu) i jeden wyjazd/wjazd.
  Każdy będzie teraz mógł umyć nie tylko auto, przy okazji siebie może też, szkoda że głupoty nie da się wypłukać ale w pustych łbach szumi tylko bimber.
  Mała myjka, tylko mały biznes, itd., ale was porąbało ludzie, jakie macie tępe myślenie, a nie pomyśleliście o tej Pani która tam z tyłu myjni mieszka, jakby to była Wasza matka też byście tak chwalili taki złoty interes ?

  16
  7
 11. Jan pisze:

  oj zazdrosnicy zazdrosnicy to jest polski narod cokolwiek by ktos nie zrobil zawsze sie znajdzie jakis typ ktoremu wszystko przeszkadza a redaktorkowi to juz dziekujemy za te bazgroly i sklucanie ludzi zajmij sie chlopie Cisiem bo tam juz totalna pustka

  8
  12
 12. Walter White pisze:

  Dobry wieczór,
  Komentarz do nagłówka. A gdzie ma być, w lesie?

  8
  8

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).