Można zapoznać się z planem zagospodarowania „Konopiska – Nowe Centrum – Pająk”

Mimo pandemii, Urząd Gminy Konopiska zaprasza wszystkich zainteresowanych do wglądu w projekt zmiany fragmentu Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Konopiska – Nowe Centrum – Pająk”.

Projekt można obejrzeć w urzędzie w pokoju nr 4 do 2 lutego 2021 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI

dokumenty do obejrzenia:
Załącznik do uchwały zmieniającej6 MB
Załącznik do uchwały zmieniającej6 MB
Projekt uchwały zmieniającej27 KB
UCHWAŁA NR 265/XXXII/2013 RADY GMINY KONOPISKA z dnia 17 czerwca 2013 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Konopiska – Nowe Centrum-Pająk” Tekst z naniesieniem wprowadzanych zmian ? wyciąg DOC 32KB

 Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Można zapoznać się z planem zagospodarowania „Konopiska – Nowe Centrum – Pająk””

  1. Mieszkaniec Gminy pisze:

    piłkarzyki już dawno rozj*bane

    9
    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).