Możesz zostać podwładnym Jerzego Żurka. Jest praca!

Urząd Gminy Konopiska szuka pracownika. Masz szansę pracować z wybitnym wójtem, który już zapisał się w historii gminy. Urząd szuka podinspektora ds. gospodarki odpadami w ramach umowy na zastępstwo.

Płaca niższa niż w Dino, więc nie można liczyć na kokosy. Do tego, obowiązkowa współpraca i oddanie wybitnym fachowcom z urzędu.

Ogłoszenie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Warunki pracy: pełny etat, miejsce pracy Urząd Gminy Konopiska ul. Lipowa 5, pierwsza umowa na okres próbny, dobowy wymiar czasu pracy – 8 godz. tygodniowy wymiar czasu pracy – 40 godz.

  1. Wymagania
  1. Określone w art. 6 ust. 1 i 3 ustawy o pracownikach samorządowych.
  2. Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  3. Biegła znajomość obsługi komputera w tym pakietu Open Office.
  4. Znajomość regulacji prawnych z zakresu:
  • ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach,
  • ustawy o odpadach,
  • prawo ochrony środowiska,
  • KPA,
  • ustawy o samorządzie gminnym,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  1. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku to między innymi:
  •   przygotowywanie dokumentacji do wykonywania zadań z zakresu gospodarki odpadami w tym wymaganych uchwał Rady Gminy
  •   wprowadzenie zgromadzonych danych w deklaracjach do wniesienia opłaty śmieciowej do stosowanego programu komputerowego
  •   weryfikacja danych z deklaracji ze stanem faktycznym, na podstawie meldunku, złożonych oświadczeń i przeprowadzonych kontroli w terenie
  •   prowadzenie postępowań administracyjnych w przypadku niezłożenia deklaracji przez właściciela nieruchomości
  •   naliczanie opłat i wydawanie decyzji
  •   przygotowywanie i wysyłanie upomnień
  •   sprawozdawczość dotycząca gospodarowania odpadami
  •   kontrola prawidłowości wykonywania usług przez firmy świadczące usługi odbierania i zagospodarowania odpadów
  •   organizowanie  i nadzorowanie  likwidacji  dzikich wysypisk w gminie,
  •   podejmowanie działań prewencyjnych i wdrażanie programów z zakresu edukacji proekologicznej,

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z sekretarzem gminy (034) 3282057w.32

Kategorie:

2 odpowiedzi na “Możesz zostać podwładnym Jerzego Żurka. Jest praca!”

  1. \alex pisze:

    i w ten sposób za śmieci będziemy płacić mniej

    7
    0
  2. Zhutek pisze:

    Gmina szuka pieniędzy na podwyżkę śmieci od ludzi a w opiece kierownictwo ma dwa gabinety(co za luksusy) nowe meble – na to są pieniądze. Gmina szuka nowego pracownika, a w opiece tyle ich tam siedzi, że nie mają co robić, pierdolami się zajmują, siedzą na internecie, interesują się wszystkimi tylko nie sobą i opowiadają o swoich bogactwach. Teraz będą latać na stare śmieci i się afiszować w nowobogackim stylu. A co na to szefostwo?

    17
    1